جزییات مرحله نهم فروش فوق العاده ایران خودرو اعلام شد +جدول شرایط همراهی مردم و اصناف فراهان در اجرای محدودیت‌های کرونایی ستودنی است روحانی: مسئولان کشور جنایت ترور شهید فخری‌زاده را بی‌پاسخ نمی‌گذارند همسر شهید فخری‌زاده: نگذارید خون شهید پایمال شود مروری بر آخرین وضعیت سامانه جامع انبارها/ مبارزه سیستمی با احتکار چقدر پیشرفت کرد؟ واکنش جامعه علمی و دانشگاهی به ترور دانشمند ایرانی نامه رضایی به روحانی درباره شهادت فخری‌زاده بررسی مجدد تعطیلی شهرهای قرمز/ ۱۷۴۸ نفر از پرواز منع شدند پیگیری مجازات قطعی عاملان و آمران این جنایت در دستور کار قرار گیرد گرفتن انتقام خون شهید «فخری زاده» دشمن را از اقدامات بعدی بازمی‌دارد/ باید رژیم بازرسی ها از صنایع هسته ای متوقف شود
شنبه ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۲
کد خبر: 69750
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶
بحث تمدید قرارداد‌ها را در دستور کار داریم

فتح‌الله‌زاده: یک هفته وقت داریم فیفا و AFC را راضی کنیم

سرپرست باشگاه استقلال گفت: باید درباره مسائل مربوط به تیم که بسیار هم جدی است با سرمربی و کادر فنی تیم صحبت کنیم تا این مشکلات تبدیل به بحران نشود.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از خبرورزشی، علی فتح‌الله‌زاده در خصوص شرایط این روز‌های باشگاه استقلال گفت: حجم مشکلات بسیار زیاد است و باشگاه بدهی‌های سنگینی دارد، اما باید تلاش کنیم که از این مشکلات و بدهی‌ها ضربه نخوریم و آن‌ها بر روی تیم تاثیر نگذارد.

وی افزود: قرار است همین هفته جلسه هیئت مدیره را برگزار کنیم تا در خصوص حل مشکلات گفتگو و بعد تصمیم‌گیری کنیم تا از طریق فیفا و شکایت‌هایی که به دست ما می‌رسد با کسر امتیاز و قهر بازیکنان مواجه نشویم. فیفا به ما برای حل یکسری از این مشکلات و بدهی‌ها تا ۲۰ اسفند فرصت داده و در این فرصت کم و یک هفته‌ای باید آن‌ها را حل کنیم. باید تلاش کنیم تا فیفا و AFC راضی کنیم و راهکاری برای حل مشکلات بیندیشیم.

سرپرست باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که آیا قرار است بازیکن جدیدی به این تیم اضافه شود یا خیر، گفت: این هفته قرار است جلسه‌ای با کادرفنی برگزار کنیم و بر اساس اعلام نیاز آن‌ها سریع‌تر اقدامات لازم را انجام دهیم. ما باید درباره مسائل دیگر مربوط به تیم که بسیار هم جدی است با سرمربی و کادر فنی تیم صحبت کنیم تا این مشکلات تبدیل به بحران نشود. جدا از آن ما بحث تمدید قرارداد‌ها را هم در دستور کار داریم. در صورتی که کادرفنی اسامی منتظر خود را به ما اعلام کند برای انجام این کار اقدام می‌کنیم.

فتح‌الله‌زاده درباره اینکه هیئت مدیره باشگاه هنوز تکمیل نیست تصریح کرد: هنوز چیزی به ما اعلام نشده، اما قرار است وزیر ورزش به زودی در این خصوص تصمیم‌گیری کنند.

وی در مورد شرایط کمپ مرحوم ناصر حجازی و اینکه چرا تیم استقلال در آن زمین تمرین می‌کند خاطرنشان کرد: این کمپ به حال خودش رها شده و نمی‌شود در حال حاضر تیم را به آنجا برد، اما من برنامه کوتاه مدتی برای این کمپ دارم. چند روز پیش که از این کمپ بازدید کردم مذاکراتی هم انجام دادم تا یک زمین خالی که آنجا وجود دارد را به سطح استاندارد برسانیم و تیم را تقریباً از خرداد به آن زمین ببریم. این زمین قرار است با استاندارد‌های فیفا ترمیم و تجهیز شود تا تیم بزرگ استقلال از مستاجری خارج شود به یک زمین در شأن خود برای تمرین داشته باشد.

captcha