انیمیشن/ آشنایی با نقاط آلوده به ویروس کرونا کلیپ/ من قالیچه سلیمانم! تولید و واردات ۳۱میلیون ماسک و توزیع ۱۳میلیون لیتر الکل تاکنون/ ۴میلیون تن کالای اساسی منتظر ترخیص از گمرک با مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان کدام خودرو را می‌توان خرید؟ کفِ حقوق بازنشستگان ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان شد 8 چالش پیش روی اقتصاد ایران در سال 99 هر دستی که برای تجزبه عراق به قبضه شمشیر برود توسط جوانان عراقی قطع خواهد شد دستورالعمل پرداخت بیمه بیکاری به علت کرونا آلمان از اولین تراکنش مالی اروپا با ایران در چارچوب اینستکس خبر داد دیلی میل: تعداد واقعی تلفات کرونا در انگلیس بیشتر از آمار رسمی است
چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۲
کد خبر: 69526
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹

مرکز پاسخگویی به سوالات مربوط به کرونا در استان مرکزی راه اندازی شد

سرپرست روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت:مرکز پاسخگویی ۳۸۳۹ در استان مرکزی برای پاسخ به سوالات مربوط به کرونا راه اندازی شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ یاسر قربانی سرپرست روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: مرکز پاسخگویی ۳۸۳۹ در این استان برای پاسخ به سوالات مربوط به بیماری کرونا ویروس و در راستای کاهش مراجعات به مراکز بهداشتی و درمانی و جلوگیری از تردد مردم  راه اندازی شد.

قربانی افزود: مردم استان مرکزی می‌توانند سوالات خود را در رابطه با بیماری کرونا ویروس را از ساعت هشت صبح تا ۲۰ با پزشکان دانشگاه از طریق این شماره تلفن مطرح کنند.

وی اظهار داشت: پزشکان بعد از انجام مشاوره تلفنی آنان را به نزدیکترین مرکز تخصصی راهنمایی می‌کنند و یا اطمینان می‌دهند که علایم نیازی به مراجعه به مرکز درمانی ندارد.

سرپرست روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: مردم تمام شهرهای استان می توانند با گرفتن این شماره تلفن مشکلات و علایم بیماری خود را به پزشکان اعلام و از تردد غیرضروری به خارج خانه خودداری کنند.

انتهای پیام/

captcha