حذف «بودجه خودکفایی گندم» از ضعف سیاستگذاری تا تهدید امنیت غذایی رهبرانقلاب چه کتابی برای نوجوانان توصیه می کنند؟ اقرار صلح‌بانان حقوق بشر بر خبط فاحش آمریکا در ترور « شهیدحاج قاسم»/ آمریکا «مجرم» شد قیرپاشی دوای درد جاده های تفرش نیست اعتبارنامه تاجگردون رد شد گزارش| دلارهای مردم و بیت‌المال کجاست؟ / بانک مرکزی و دیوان محاسبات پاسخ نمی‌دهند گزارشگران فساد باید تشویق شوند/ قوه قضاییه در کشف مفاسد نیاز به همراهی همه دارد درباره تصمیمات عجیب و غریب برخی نمایندگان/ سوال از رئیس‌جمهور کدام درد را دوا می‌کند؟ تجربه «هم‌گناه»؛ از بازی تا ممیزی/ قصد اجرا در تلویزیون را ندارم سهم دولت در خودروسازی ها واگذار نمی شود؟/ تجربه مردمی شدن خودروسازهای دنیا
چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۵
کد خبر: 69526
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹

مرکز پاسخگویی به سوالات مربوط به کرونا در استان مرکزی راه اندازی شد

سرپرست روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت:مرکز پاسخگویی ۳۸۳۹ در استان مرکزی برای پاسخ به سوالات مربوط به کرونا راه اندازی شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ یاسر قربانی سرپرست روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: مرکز پاسخگویی ۳۸۳۹ در این استان برای پاسخ به سوالات مربوط به بیماری کرونا ویروس و در راستای کاهش مراجعات به مراکز بهداشتی و درمانی و جلوگیری از تردد مردم  راه اندازی شد.

قربانی افزود: مردم استان مرکزی می‌توانند سوالات خود را در رابطه با بیماری کرونا ویروس را از ساعت هشت صبح تا ۲۰ با پزشکان دانشگاه از طریق این شماره تلفن مطرح کنند.

وی اظهار داشت: پزشکان بعد از انجام مشاوره تلفنی آنان را به نزدیکترین مرکز تخصصی راهنمایی می‌کنند و یا اطمینان می‌دهند که علایم نیازی به مراجعه به مرکز درمانی ندارد.

سرپرست روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: مردم تمام شهرهای استان می توانند با گرفتن این شماره تلفن مشکلات و علایم بیماری خود را به پزشکان اعلام و از تردد غیرضروری به خارج خانه خودداری کنند.

انتهای پیام/

captcha