سقوط بالابر در یکی از شرکت های صنعتی ساوه/ دو کارگر کشته شدند گزارش تصویری| ضد عفونی اراک با همکاری حوزه بسیج شهید مدنی و دامپزشکی استان بازی ویژه تلفن همراه «تکاور»+لینک دانلود توزیع ماسک تولید شده توسط جهادگران در شازند توجه به بازار مصرف از مهمترین عوامل تحقق «جهش تولید» است انیمیشن/ مقابله با کرونا در مواجهه با عابر بانک‌ها نامه ۵۰ اقتصاددان به روحانی برای مدیریت تبعات اقتصادی کرونا «بنی گانتز»؛ فرمانده صهیونیست شکست خورده از حزب‌الله کیست؟ + تصاویر همه آنچه که باید در مورد بسته معیشتی، زمان و مقدار واریز در سال ۹۹ بدانید جزئیات تصمیمات دولت برای مقابله با کرونا و حمایت از مشاغل آسیب دیده
شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۸
کد خبر: 69456
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۲
سخنگوی ستاد پدافند زیستی استان مرکزی اعلام کرد

ادامه تعطیلی مدارس و کاهش ساعات کار ادارات استان مرکزی تا ۱۲ اسفندماه

سخنگوی ستاد پدافند زیستی استان مرکزی گفت: همه مدارس استان مرکزی تا دوشنبه ۱۲ اسفند تعطیل است و ساعت کاری ادارات استان مرکزی به غیر از بانک ها نیز از ساعت ۹ تا ۱۲ خواهد بود.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید محمد جمالیان، سخنگوی ستاد پدافند زیستی استان مرکزی گفت: همه مدارس استان مرکزی به مدت سه روز از شنبه ۱۰ اسفند تا دوشنبه ۱۲ اسفند تعطیل است و با هماهنگی آموزش و پرورش و صداوسیما دانش آموزان از آموزش های مجازی و رسانه ای بهره مند می شوند.

جمالیان اظهار کرد: ساعت کاری ادارات استان مرکزی به غیر از بانک ها در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه ۱۰ تا ۱۲ اسفند از ساعت ۹ تا ۱۲ خواهد بود.

وی ادامه داد: از مردم استان می خواهیم از سفر های غیر ضروری و حضور در خیابان ها و اجتماعات به طور جدی پرهیز کنند.

مهدکودک ها و دیگر مراکز زیر نظر بهزیستی در استان مرکزی ۳ روز تعطیل شدند

زهرا امینی مدیر کل بهزیستی استان مرکزی گفت: به منظور پیشگیری از بیماری های تنفسی، تمامی مراکز روزانه توانبخشی، مهدهای کودک، موسسات خیریه روزانه، انجمن های معلولین، انجمن های حرفه آموزی معلولین و تمامی سمن های دارای مجوز از کمیسیون ماده ۲۶، کلینیک های مددکاری، مجتمع های خدمات بهزیستی غیر دولتی، انجمنهای معلولین ( درمانی و مددکاری) و کمپ ها از روز شنبه تا دوشنبه ۱۲ اسفندماه تعطیل است.

امینی اظهار کرد: در این مدت مراکز توانبخشی شبانه روزی، DIC، شلتر ‌و مراکز مشاوره فعال هستند.

انتهای پیام/‌

captcha