بازی ویژه تلفن همراه «تکاور»+لینک دانلود تصایر/ توزیع ماسک تولید شده توسط جهادگران در بیمارستان تامین اجتماعی شازند توجه به بازار مصرف از مهمترین عوامل تحقق «جهش تولید» است انیمیشن/ مقابله با کرونا در مواجهه با عابر بانک‌ها نامه ۵۰ اقتصاددان به روحانی برای مدیریت تبعات اقتصادی کرونا «بنی گانتز»؛ فرمانده صهیونیست شکست خورده از حزب‌الله کیست؟ + تصاویر همه آنچه که باید در مورد بسته معیشتی، زمان و مقدار واریز در سال ۹۹ بدانید جزئیات تصمیمات دولت برای مقابله با کرونا و حمایت از مشاغل آسیب دیده دولت‌های اروپایی برای راهزنی از یکدیگر رقابت می‌کنند/ اتحادیه اروپا یا اتحادیه دزدان اقلام بهداشتی؟ لزوم همراه‌سازی فضای بین‌الملل علیه تحریم‌ها
شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۷
کد خبر: 69455
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۰
مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان مرکزی خبر داد:

 نماز جمعه فردا در هشت شهر استان مرکزی برگزار نخواهد شد

مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان مرکزی گفت: در هشت شهرستان استان مرکزی نماز جمعه برگزار نمی گردد.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت الاسلام و المسلمین محمد حاجی پور، مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان مرکزی گفت: با موافقت شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور و به منظور مقابله با ویروس کرونا نماز جمعه در شهرستان های ساوه، خمین، دلیجان، محلات، آشتیان، خنداب، کمیجان و‌خنجین برگزار نمی گردد.

 حاجی پور اظهار کرد: در خصوص برگزار نشدن نماز جمعه در اراک هنوز تصمیمی گرفته نشده است.

 وی ادامه داد: برای برگزاری نماز جمعه با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی  تمهیدات ویژه ای در نظر گرفته شده است و نمازگزارانی که کسالت دارند و افراد مسن از شرکت در نماز جمعه فردا پرهیز کنند.

انتهای پیام/

captcha