گزارش تصویری| ضد عفونی اراک با همکاری حوزه بسیج شهید مدنی و دامپزشکی استان بازی ویژه تلفن همراه «تکاور»+لینک دانلود توزیع ماسک تولید شده توسط جهادگران در شازند توجه به بازار مصرف از مهمترین عوامل تحقق «جهش تولید» است انیمیشن/ مقابله با کرونا در مواجهه با عابر بانک‌ها نامه ۵۰ اقتصاددان به روحانی برای مدیریت تبعات اقتصادی کرونا «بنی گانتز»؛ فرمانده صهیونیست شکست خورده از حزب‌الله کیست؟ + تصاویر همه آنچه که باید در مورد بسته معیشتی، زمان و مقدار واریز در سال ۹۹ بدانید جزئیات تصمیمات دولت برای مقابله با کرونا و حمایت از مشاغل آسیب دیده دولت‌های اروپایی برای راهزنی از یکدیگر رقابت می‌کنند/ اتحادیه اروپا یا اتحادیه دزدان اقلام بهداشتی؟
شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۴
کد خبر: 69406
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۸

لاین جنوبی کنارگذر شمالی اراک مسدود شد

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: با توجه به بارندگی های اخیر و نشست بخشی از جاده کنارگذر شمالی اراک-بروجرد، لاین جنوبی به سمت تهران بعد از پل مرزیجران و روبروی روستای مرزیجران، این مسیر تا اطلاع ثانوی مسدود است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ ایرج کهریزی رییس پلیس راه استان مرکزی گفت: به علت نشت زمین در قسمتی از لاین جنوبی کنارگذر اراک به توره (بعد از پل مرزیجزان به سمت فراهان)این محور تا اطلاع ثانوی مسدود است .

کهریزی اظهار کرد: کلیه رانندگان تا اطلاع ثانوی از مسیر جایگزین (مسیر اصلی بروجرد - اراک) تردد کنند.

وی ادامه داد: تلاش میشود محور مسدود شده تا فردا بازگشایی شود .

انتهای پیام/

captcha