گزارش تصویری| ضد عفونی اراک با همکاری حوزه بسیج شهید مدنی و دامپزشکی استان بازی ویژه تلفن همراه «تکاور»+لینک دانلود تصایر/ توزیع ماسک تولید شده توسط جهادگران در بیمارستان تامین اجتماعی شازند توجه به بازار مصرف از مهمترین عوامل تحقق «جهش تولید» است انیمیشن/ مقابله با کرونا در مواجهه با عابر بانک‌ها نامه ۵۰ اقتصاددان به روحانی برای مدیریت تبعات اقتصادی کرونا «بنی گانتز»؛ فرمانده صهیونیست شکست خورده از حزب‌الله کیست؟ + تصاویر همه آنچه که باید در مورد بسته معیشتی، زمان و مقدار واریز در سال ۹۹ بدانید جزئیات تصمیمات دولت برای مقابله با کرونا و حمایت از مشاغل آسیب دیده دولت‌های اروپایی برای راهزنی از یکدیگر رقابت می‌کنند/ اتحادیه اروپا یا اتحادیه دزدان اقلام بهداشتی؟
شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۰
کد خبر: 69370
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۵

عکس نوشته| کمبود ماسک کرونا، حتی در داروخانه های خارج از کشور!

اینجا ایران نیست، یکی از کشــــــــــورهای خارجی است که پشت درب داروخــــــــانه نوشته شده: «ماسک نداریم»

به گزارش دیار آفتاب؛ اینجا ایران نیست، یکی از کشــــــــــورهای خارجی است که پشت درب داروخــــــــانه نوشته شده: “ماسک نداریم”

کشورهایی که آمار مبتلایان و قربانیان کرونا در آن‌ها بعضی بیشتر و بعضی کمتر از ایران است. چین 78064 مبتلا و 2715 قربانی، ایتالیا 322 مبتلا و 11 قربانی، عربستان 244مبتلا و 18قربانی و ... چنین تصویری نشان می‌دهد که در همه جای دنیا وقتی تقاضــا از عرضه بیشتر باشد، کمبود بوجود می‌آید و همین باعث بوجود آمدن بازار سیاه و قیمتـهای نجومی می‌شود تا جایی که قیمت ماسک در ایتالیا به «91یورو» هم رسید. این در حالی است که به گفته مسئولین، ماسک برای همه ضروری نیست و فقط افراد مبتلا و مراقبین آن‌ها نیاز به آن دارند. پس بهترین کار در کنار حفظ بهداشت فردی، حفظ آرامش است تا هم قدرت ایمنی بدن را حفظ کنیم، هم بازار سوداگران را کساد کنیم.

انتهای پیام/

captcha