تقدیر رئیس سازمان بسیج مستضعفین از فرمانده سپاه روح الله ساخت دستگاه پلیسه زن تولید ماسک توسط گروه جهادی شهدای ماشین سازی اراک کرونا دولت‌ها را مجبور کرده کلاه خود را بچسبند، غلبه بر هم پیشکش! کره جنوبی چگونه کرونا ویروس را شکست داد؟ بی‌تفاوتی برخی افراد به شیوع کرونا/محدودیت‌ها سختگیرانه‌تر شود نافذ عزام: مسئله فلسطین آزمون موفقیت یا شکست نظم جدید جهانی است/ انسانیت و اخلاق جایی در سیاست‌های آمریکا ندارد ظریف: آمریکا می‌خواهد با تضعیف ایران در برابر کرونا، کارزار ناکام فشار حداکثری را جان بدهد جهان در نبرد با کرونا؛ آمریکا در فکر حمله به شهرهای مذهبی عراق/ پایگاه امنیتی «دیگو گارسیا» فعال شد گزارش| سیاست خارجی ایران در سالی که گذشت / از تحریم خالق دیپلماسی لبخند تا ترور سردار مقاومت نیمی از مردم کرونا را جدی نگرفته‌اند/ محدودیت‌ها بیشتر می‌شود
سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۲
کد خبر: 69155
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۸
رئیس ستاد انتخبات استان مرکزی:

هر 7 نماینده استان در مرحله اول انتخاب شدند

رئیس ستاد انتخبات استان مرکزی با اشاره به اینکه هر 7 نماینده استان در مرحله اول انتخاب شدند؛ گفت: هیچ کدام از حوزه های انتخابیه به مرحله دوم نرسیده اند چراکه کلیه منتخبین ۲۰ درصد لازم را کسب کرده اند و این قطعی است.

به گزارش دیار آفتاب؛ بهروز اکرمی رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی امروز در نشست خبری اعلام نتایج یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر و قدردانی صمیمانه از حضور با شکوه مردم استان مرکزی پای صندوق های رأی گفت: برای فراهم شدن شرایط انتخابات استان مرکزی 10 ماه فعالیت های شبانه روزی انجام شد که لازم است از کلیه دست اندرکاران، اعضای شورای تامین و اصحاب رسانه به خاطر زحماتی که برای موفق برگزار شدن انتخابات انجام دادند، تشکر به عمل آوریم.

اکرمی افزود: ماراتن انتخابات در استان مرکزی و کشور به پایان رسید و در مرحله اول همه ۷ نماینده استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی مشخص شدند و اینها تا زمان تایید هیات نظارت بر انتخابات منتخبین مردم محسوب می شوند و پس از تایید قانونی آنها توسط این مرجع قانونی به مجلس راه پیدا خواهند کرد.

وی ضمن تشکر و قدردانی از هیئت نظارت بر انتخابات استان به دلیل همکاری و تعاملات خوبی که با ستاد انتخابات ‌داشتند، به اعلام آراء منتخبین مردم در 7 حوزه انتخابی استان مرکزی پرداخت که به شرح زیر است:

حوزه اراک،خنداب، کمیجان:

علی اکبر کریمی با ۷۶۲۶۶ رأی

محمد حسن آصفری با ۵۴۹۲۱ رأی

حوزه تفرش،آشتیان،فراهان:

سینا کمال خانی با ۱۷۷۵۲

حوزه خمین:

علیرضا نظری با ۱۵۱۵۷

حوزه ساوه و زندیه:

محمد سبزی با ۲۷۵۴۴

حوزه شازند:

محمود احمدی بیغش با ۲۴۴۵۲

حوزه محلات و دلیجان:

علیرضا سلیمی با ۱۰۴۷۱

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی ضمن بیان اینکه این آمار پس از تایید صلاحیت نظارت قابل استناد است اظهار کرد: آمار ستاد انتخابات با هیئت نظارت باید همخوانی داشته باشند و البته تغییر چندانی ندارد و امکان دارد تفاوت های ناچیزی داشته باشد.

وی در خصوص میزان مشارکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نیز گفت: در سطح استان مرکزی مشارکت مردان ۵۳ درصد و زنان ۴۷ درصد بوده است.

اکرمی تصریح کرد: تاکنون تخلفاتی از دو حوزه انتخابیه گزارش شده که این تخلفات به مراجع قضایی ارسال شده و قطعا رسیدگی خواهد شد.

وی در پاسخ به شایعاتی مبنی بر اینکه در حوزه ساوه و زرندیه انتخابات به مرحله دوم رسیده نیز خاطر نشان کرد: هیچ کدام از حوزه های انتخابیه به مرحله دوم نرسیده اند چراکه کلیه منتخبین ۲۰ درصد لازم را کسب کرده اند و این قطعی است.

انتهای پیام/

captcha