ادعای دستکاری در جداول بودجه ۱۴۰۰ خلاف واقع است ضد و نقیض‌گویی‌ها درباره واکسن کرونا؛ رایگان یا پولی؟ چرا ریاض چاره‌ای جز مذاکره با تهران ندارد؟ برنامه های دفاع مقدس و مقاومت با شعار «ما مقتدریم» برگزار می شود ضمانت استحکام نظام حضور گسترده مردم در انتخابات است حیات سردار حجازی سرشار از مجاهدت در راه اسلام بود بازیکنانی که برای اتلتیکو مادرید ارزشی قائل نمی‌شدند + عکس آقای روحانی! مشکلات را حل نکنید! بلکه وضعیت را به سال 92 باز گردانید صعود چشمگیر استقلال و پرسپولیس در رنکینگ جهانی ۳۱ اردیبهشت؛ پایان دوران آموزشی مقطع ابتدایی/ آموزش مجازی بعد از کرونا تداوم دارد
چهارشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۲
کد خبر: 69153
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹

«سینا کمالخانی» منتخب مردم تفرش آشتیان و فراهان در مجلس یازدهم شد

بنا بر اعلام فرمانداری تفرش در حوزه انتخابیه تفرش آشتیان و فراهان، سینا کمالخانی با کسب 13752 رأی به عنوان نماینده مردم این حوزه به یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی راه یافت.

به گزارش دیار آفتاب؛ پس از پایان اخذ آرای یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی، کار شمارش آراء در حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان آغاز شد.

پس از شمارش آراء، اخبار غیر رسمی منتشر شده حکایت از منتخب شدن سینا کمالخانی در این حوزه انتخابیه داشت.

نهایتا فرمانداری تفرش صحت این خبر را تائید و در نامه ای نتیجه شمارش آراء را اعلام کرد که مشخص شد در حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان سینا کمالخانی با کسب 13752 رأی به مجلس یازدهم راه یافت.

طبق آمار به دست آمده از منابع رسمی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تفرش آشتیان و فراهان پس از کمالخانی به ترتیب آقایان محمد حسینی با 10090 رأی، امیررضا واعظی آشتیانی با 5272 رأی و ولی الله بیاتی با 3464 رأی نفرات دوم تا چهارم در این حوزه شدند.

انتهای پیام/

captcha