پیکر پاک ۱۰۰ شهید تازه تفحص‌شده به کشور باز می‌گردد برای تشکیل یک سانتی متر خاک حاصلخیز ۷۰۰ سال زمان نیاز است  آتش سوزی مغازه رنگ فروشی در  اراک آیین رونمایی از محصولات فناور و دانش بنیان در پارک علم و فناوری استان مرکزی برخورد قاطع با برهم زنندگان نظم و اخلال گران بازار/ مردم و بازاریان نگران تامین امنیت نباشند لوایح برنامه هفتم و بودجه ۱۴۰۲ به زودی تقدیم مجلس می‌شود راهیان نور یکی از روش های موثر تحقق جهاد تبیین است/ اعزام یک هزار دانش آموز اراکی به راهیان نور ایران و عربستان درباره حج مذاکره کردند سپاه پاسداران: نیروهای امنیتی و انتظامی در برخورد با اراذل و اوباش مسلح و تروریست‌های اجاره‌ای دشمن درنگ نخواهند کرد سرلشکر باقری: ناوهای هواپیمابر هزار کیلومتر از خلیج فارس فاصله دارند
دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۸
کد خبر: 69128
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۸

«علیرضا سلیمی» منتخب مردم محلات و دلیجان در مجلس یازدهم شد

بنا بر اعلام فرمانداری محلات در حوزه انتخابیه محلات و دلیجان حجت الاسلام علیرضا سلیمی با کسب 10471 رأی به عنوان نماینده مردم محلات و دلیجان به یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی راه یافت.

به گزارش دیار آفتاب؛ با توجه به پایان رقابت های انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و آغاز شمارش آراء از شب گذشته اخبار غیررسمی متعددی در خصوص نتایج هر یک از حوزه های انتخابیه اعلام شد. در حال حاضر نتایج رسمی برخی از حوزه های انتخابیه توسط فرمانداری ها در حال اعلام است.

بنا بر نامه فرمانداری محلات در حوزه انتخابیه محلات و دلیجان حجت الاسلام علیرضا سلیمی با کسب 10471 رأی به عنوان نماینده مردم محلات و دلیجان به یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی راه یافت.

طبق آمار به دست آمده از منابع رسمی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در محلات و دلیجان علیرضا سلیمی 10471رای ، محمد حسن نامی 6906 رای، محمد جلالی 5530 رای، احمدرضا حسینی 1029 رای، فاطمه سادات جلالی 730 رای و .. کسب کرده‌اند.

این حوزه انتخابیه دارای یک کرسی در مجلس شورای اسلامی است .

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار