شکوفه های بهاری در فراهان +عکس حمایت از اقشار و کسب و کار آسیب دیده در حد حرف باقی مانده است/رئیس جمهور روزهای طلایی تعطیلات نوروز را برای مدیریت کرونا از دست داد فاصله گذاری سلامت و معیشت/ کالگزیت آتش زیرخاکستر آمریکا/ تهران در فاز همه گیری/ دست رد بر سینه الزرفی روز‌های پراسترس یحیی/ فرصت نامحدود برای اتمام لیگ ها/ قرارداد فوتبالیست‌ها کاهش پیدا می‌کند بازخوانی اهداف دفاع مقدس یک وظیفه مهم است كشف 5 ميليون اقلام بهداشتي احتکار شده در طرح هاي نظارتي پليس در استان مركزي 897 نفر از بیماران مبتلا به کرونا در استان مرکزی بهبود یافتند/شناسایی 28 مورد جدید کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته برگزاری همایش علمی فرهنگ ایثار، شهادت و حقوق شهروندی در اراک کارهای ماندگار دوران دفاع مقدس می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات باشد كشف محموله واتر پمپ كمباين قاچاق در دليجان
سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴
کد خبر: 69123
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۲

آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی+ اسامی و گرایش

آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی اعلام شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی استان مرکزی در شش حوزه انتخابیه، به شرح زیر اعلام می‌شود.

1. حوزه انتخابیه اراک کمیجان و خنداب

ردیف

نام کاندیدا

تعداد رای

قطعی/غیرقطعی

گرایش سیاسی

1

علی اکبر کریمی

76266

قطعی

2

محمدحسن آصفری

54921

قطعی

3

ابولفضل فخرالاسلام

45717

قطعی

4

نعیمی

16090

غیرقطعی

5

علی یوسفی

15371

غیرقطعی

مجموع آراء

میزان مشارکت حوزه:

برنده:علی اکبر کریمی و محمدحسن آصفری

2. حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه

ردیف

نام کاندیدا

تعداد رای

قطعی/غیرقطعی

گرایش سیاسی

1

محمد سبزی

27544

قطعی

2

عبدالله سهرابی

12459

قطعی

3

شهلا میرگلوبیات

12459

قطعی

4

محمدرضا منصوری

8380

قطعی

5

عباس نعیمی

5542

قطعی

مجموع آراء

میزان مشارکت حوزه:

برنده:سبزی

3. حوزه انتخابیه محلات و دلیجان

ردیف

نام کاندیدا

تعداد رای

قطعی/غیرقطعی

گرایش سیاسی

1

علیرضاسلیمی

۱۰۴۷1

قطعی

2

محمدحسن نامی

6906

قطعی

3

محمدجلالی

5530

قطعی

4

احمدرضا حسینی

1029

قطعی

5

فاطمه سادات جلالی

730

قطعی

 مجموع آراء:29310

میزان مشارکت حوزه:

برنده:علیرضاسلیمی

4. حوزه انتخابیه خمین

ردیف

نام کاندیدا

تعداد رای

قطعی/غیرقطعی

گرایش سیاسی

1

علیرضا نظری

15157

قطعی

2

محمد ابراهیم رضایی

8177

قطعی

3

روح الله اکبری

4770

قطعی

4

علی ایرانشاهی

2368

قطعی

5

اعظم کمانی

2291

قطعی

مجموع آراء:38039

میزان مشارکت حوزه:

برنده:علیرضانظری

5. حوزه انتخابیه تفرش آشتیان و فراهان

ردیف

نام کاندیدا

تعداد رای

قطعی/غیرقطعی

گرایش سیاسی

1

سینا کمالخانی

13752

قطعی

2

محمد حسینی

10090

قطعی

3

امیررضا واعظ آشتیانی

5272

قطعی

4

ولی الله بیات

3464

قطعی

5

مرتضی دستجانی

1312

قطعی

مجموع آراء:37774

میزان مشارکت حوزه:

برنده: سینا کمالخانی

6. حوزه انتخابیه شازند

ردیف

نام کاندیدا

تعداد رای

قطعی/غیرقطعی

گرایش سیاسی

1

محموداحمدی بیغش

24452

قطعی

2

هوشنگ هادیان پور

6733

غیرقطعی

3

علی ابراهیمی

5077

غیرقطعی

4

هادی آجرلو

4526

غیرقطعی

5

احمد حسین باقری

2337

غیرقطعی

 مجموع آراء:50984

میزان مشارکت حوزه:

برنده: احمدی بیغش

(لازم به ذکر است که این نتایج غیررسمی بوده و هنوز به تأیید شورای نگهبان نرسیده است).

در حال بروز رسانی ...

انتهای پیام/

captcha