تقدیر رئیس سازمان بسیج مستضعفین از فرمانده سپاه روح الله ساخت دستگاه پلیسه زن تولید ماسک توسط گروه جهادی شهدای ماشین سازی اراک کرونا دولت‌ها را مجبور کرده کلاه خود را بچسبند، غلبه بر هم پیشکش! کره جنوبی چگونه کرونا ویروس را شکست داد؟ بی‌تفاوتی برخی افراد به شیوع کرونا/محدودیت‌ها سختگیرانه‌تر شود نافذ عزام: مسئله فلسطین آزمون موفقیت یا شکست نظم جدید جهانی است/ انسانیت و اخلاق جایی در سیاست‌های آمریکا ندارد ظریف: آمریکا می‌خواهد با تضعیف ایران در برابر کرونا، کارزار ناکام فشار حداکثری را جان بدهد جهان در نبرد با کرونا؛ آمریکا در فکر حمله به شهرهای مذهبی عراق/ پایگاه امنیتی «دیگو گارسیا» فعال شد گزارش| سیاست خارجی ایران در سالی که گذشت / از تحریم خالق دیپلماسی لبخند تا ترور سردار مقاومت نیمی از مردم کرونا را جدی نگرفته‌اند/ محدودیت‌ها بیشتر می‌شود
سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۲:۰۲
کد خبر: 69048
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۹
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی:

هیچ‌گونه مورد ابتلا به ویروس کرونا در استان مرکزی مشاهده نشده است/ مردم بهداشت فردی را رعایت کنند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: در بررسی‌های صورت گرفته هیچ‌گونه مورد ابتلا به ویروس کرونا در استان مرکزی مشاهده نشده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید محمد جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: با توجه به ثبت دو مورد ابتلا به کرونا در استان قم، هم استانی‌ها می‌توانند با رعایت مسائل بهداشتی از جمله شستشوی دست ها ، دست ندادن به همدیگر، روبوسی نکردن و رعایت فاصله یک متری از افراد مبتلا به سرماخوردگی به آسانی از خود مراقبت کنند.

جمالیان اظهار کرد: در بررسی های صورت گرفته هیچ‌گونه مورد ابتلا به ویروس کرونا در استان مرکزی مشاهده نشده است.

وی با اشاره به تجهیز استان به آزمایشگاه تشخیص کرونا افزود: نمونه آزمایش افراد مشکوک در کمتر از شش ساعت در داخل استان بررسی و نتیجه اعلام می‌شود.

برای اینکه به ویروس کرونا مبتلا نشویم موارد زیر را رعایت کنیم.

انتهای پیام/

captcha