تقدیر رئیس سازمان بسیج مستضعفین از فرمانده سپاه روح الله ساخت دستگاه پلیسه زن تولید ماسک توسط گروه جهادی شهدای ماشین سازی اراک کرونا دولت‌ها را مجبور کرده کلاه خود را بچسبند، غلبه بر هم پیشکش! کره جنوبی چگونه کرونا ویروس را شکست داد؟ بی‌تفاوتی برخی افراد به شیوع کرونا/محدودیت‌ها سختگیرانه‌تر شود نافذ عزام: مسئله فلسطین آزمون موفقیت یا شکست نظم جدید جهانی است/ انسانیت و اخلاق جایی در سیاست‌های آمریکا ندارد ظریف: آمریکا می‌خواهد با تضعیف ایران در برابر کرونا، کارزار ناکام فشار حداکثری را جان بدهد جهان در نبرد با کرونا؛ آمریکا در فکر حمله به شهرهای مذهبی عراق/ پایگاه امنیتی «دیگو گارسیا» فعال شد گزارش| سیاست خارجی ایران در سالی که گذشت / از تحریم خالق دیپلماسی لبخند تا ترور سردار مقاومت نیمی از مردم کرونا را جدی نگرفته‌اند/ محدودیت‌ها بیشتر می‌شود
سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۵
کد خبر: 69024
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۴

حراج شناسنامه در جمعه بازار بهارستان!

براساس تحقیقات میدانی حامیان یک کاندیدا که در سطح استانی و ملی دارای مسئولیت بوده در مرکز استان و برخی روستاهای بخش مرکزی اقدام به خرید هر شناسنامه به مبلغ ۱۰۰ هزار تومان کرده اند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از سپاس؛ در ایام انتخابات کاسبان رای با تلاش های بی وقفه به شکل های مختلف فعال می شوند تا با ترفندهای گوناگون برای نامزد مورد نظر خود رای بخرند تا به هر قیمتی وارد بهارستان شود.

شورای نگهبان دست بعضی از این فرصت طلبان را رو کرد و نتوانستند صلاحیت لازم برای ورود به خانه ملت را کسب کنند و برنامه های آنان ناکام ماند.

چهره هایی که صلاحیت لازم برای ورود به بهارستان نداشتند امروز از برخی نامزدهای حامی دولت که فرزندان آنها در کشورهای اروپایی مشغول به تحصیل هستند، حمایت می کنند تا از ورود چهره های انقلابی به مجلس جلوگیری کنند.

اما مسئله ای که بیشتر از همه نگران کننده است ورود چند صد میلیون تومان برای خرید رای توسط حامیان برخی از کاندیدا در حوزه انتخابیه بوشهر گناوه و دیلم است که خبرها از آن گواهی می کند.

براساس تحقیقات میدانی حامیان  یکی از کاندیدا که در سطح استانی و ملی دارای مسئولیت بوده در مرکز استان و برخی روستاهای بخش مرکزی اقدام به خرید هر شناسنامه به مبلغ ۱۰۰ هزار تومان از کرده است.

نیاز است دستگاه های نظارتی برای جلوگیری از فساد ورود جدی داشته باشند.

انتهای پیام/

captcha