باند متخلف در حوزه آثار تاریخی در خمین متلاشی شد بازسازی 15 درصد از منازل روستایی استان مرکزی از مهمترین اتفاقات سال 98 بود قنات تاريخي ابراهيم آباد اراك تحقق «جهش تولید» با تلاش مسئولین، فعالان اقتصادی و مردم/ تشکیل کمیسیون ویژه حمایت از تولید در راستای تحقق شعار سال پوستر/ ولادت سالار شهیدان، امام حسین علیه السلام و روز پاسدار مبارک باد ۳۰۰۰ عدد ماسک غیربهداشتی در اراک کشف شد فیلم| ضد عفونی شهرک ولیعصر(عج) اراک توسط بسیج امداد گزارش تصویری| ضد عفونی شهرک ولیعصر(عج) اراک توسط بسیج امداد 668 نفر از بیماران مبتلا به کرونا در استان مرکزی بهبود یافتند/شناسایی ۳۳ مورد کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته اخبار خوش همتی از اخذ وام صندوق بین المللی پول و آزادسازی منابع ارزی بانک مرکزی؛ پیگیری‌ها روند مثبت داشته است
شنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۹
کد خبر: 69000
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶
فرماندار فراهان:

انتخابات نماد مردم سالاری دینی و ایجاد وحدت در کشور است/36 شعبه اخذ رای در فراهان دایر می شود

فرماندار فراهان گفت: 36 شعبه اخذ رای در شهرستان فراهان پیش بینی شده است که از این تعدا 10 شعبه شهری و 26 شعبه روستایی است.

به گزارش دیار آفتاب؛ حسن خزائی پور، فرماندار فراهان در گفتگو با فراهان خبر گفت: انتخابات نماد مردم سالاری دینی و ایجاد وحدت در کشور است، از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تا امروز حضور مردم در پای صندوق های رای، دوام و قوام نظام اسلامی را دوچندان کرده است.

خزائی پور با اشاره به برگزاری انتخابات در روز دوم اسفندماه، اظهار کرد: تمام امکانات شهرستانی را برای این رویداد مهم سیاسی بسیج کردیم و پشتبانی و تهمیدات و تدارکات لازم برای برگزاری انتخابات صورت گرفته است.

فرماندار فراهان بیان کرد: 650 نفر از دست اندرکاران و عوامل اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، متشکل از نمایندگان فرماندار و بخشدار، بازرسان، ناظران و اعضای شعب اخذ رای از آمادگی لازم برای برگزاری انتخابات برخوردار هستند و برای سلامت و امنیت انتخابات تلاش می کنند. 

وی اظهار کرد: با توجه به تقویم آموزشی، همایش های آموزشی برای این عوامل اجرایی انتخابات برنامه ریزی و برگزار شد.

خزائی پور بیان کرد: در این شهرستان 36 شعبه اخذ رای پیش بینی شده است که از این تعدا 10 شعبه شهری و 26 شعبه روستایی است.

فرماندار فراهان افزود: با آغاز انتخابات و شروع رای گیری در فراهان 15 شعبه ثابت و 21 شعبه سیار اخذ رای، کار جمع آوری آرا مردم را به عهده دارند و شور و نشاط فضای سیاسی، نویدبخش انتخاباتی چشمگیر است.

وی ادامه داد: شعار یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گام دوم انقلاب، امانتداری، بی‌طرفی و انسجام ملی است و برگزار کنندگان انتخابات، امانت ‌دار مردم هستند و باید از رای مردم به عنوان حق الناس حفاظت کنند و این به عنوان اصل اساسی در انتخابات محسوب می شود.

خزائی پور خاطر نشان کرد: مردم شهرستان که همواره حضور خود را در پشتیبانی از نظام ثابت کرده اند و این بار هم با حضور پرشور و حداکثری خود در تعیین سرنوشت خود، فرد اصلح را برای کرسی مجلس یازدهم انتخاب کنند.

انتهای پیام/

captcha