هیچ مورد فوتی بر اثر بیماری کرونا در تفرش ثبت نشده است فیلم| توضیحات فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اراک در خصوص ضدعفونی شبانه شهر سقوط بالابر در یکی از شرکت های صنعتی ساوه/ دو کارگر کشته شدند گزارش تصویری| ضد عفونی اراک با همکاری حوزه بسیج شهید مدنی و دامپزشکی استان بازی ویژه تلفن همراه «تکاور»+لینک دانلود توزیع ماسک تولید شده توسط جهادگران در شازند توجه به بازار مصرف از مهمترین عوامل تحقق «جهش تولید» است انیمیشن/ مقابله با کرونا در مواجهه با عابر بانک‌ها نامه ۵۰ اقتصاددان به روحانی برای مدیریت تبعات اقتصادی کرونا «بنی گانتز»؛ فرمانده صهیونیست شکست خورده از حزب‌الله کیست؟ + تصاویر
شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۲
کد خبر: 68969
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۰
فیلم؛

فخرالاسلام خطاب به یوسفی کاندیدای اصلاح طلب: شما مقصرید نه معترض!

ابوالفضل فخرالاسلام کاندیدای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در استان مرکزی خطاب به یوسفی کاندیدای شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان در استان مرکزی گفت: باید بجای شعار معترضیم بنویسید مقصریم! اصلاح طلبان مقصرند به بی تدبیری، سازشکاری با غرب و کوچک کردن سفره مردم.

به گزارش دیار آفتاب؛ عصر امروز علی یوسفی و ابوالفضل فخرالاسلام کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با دعوت بسیج دانشجویی دانشگاه اراک، در این دانشگاه و در حضور دانشجویان با یکدیگر مناظره کردند.

در قسمتی از مناظره، یوسفی در پاسخ به سوال یکی از دانشجویان در مورد بنرهای گسترده نصب شده در سطح شهر اراک با هشتگ معترضیم، گفت: من هم مانند شما به سفره خالی مردم معترضم.

این صحبت با اعتراض دانشجویان همراه شد و در ادامه فخرالاسلام تصریح کرد: باید به جای اینکه اصلاح طلبان بنویسند معترضیم، ما بنویسیم شما مقصرید. مقصرید به بی تدبیری، مقصرید به سازشکاری با غرب، مقصرید به کوچک کردن سفره مردم، مقصرید که به ایادی آمریکا چشم دوختید.

در ادامه فیلم این قسمت از مناظره را ببینید.

انتهای پیام/

captcha