سقوط بالابر در یکی از شرکت های صنعتی ساوه/ دو کارگر کشته شدند گزارش تصویری| ضد عفونی اراک با همکاری حوزه بسیج شهید مدنی و دامپزشکی استان بازی ویژه تلفن همراه «تکاور»+لینک دانلود توزیع ماسک تولید شده توسط جهادگران در شازند توجه به بازار مصرف از مهمترین عوامل تحقق «جهش تولید» است انیمیشن/ مقابله با کرونا در مواجهه با عابر بانک‌ها نامه ۵۰ اقتصاددان به روحانی برای مدیریت تبعات اقتصادی کرونا «بنی گانتز»؛ فرمانده صهیونیست شکست خورده از حزب‌الله کیست؟ + تصاویر همه آنچه که باید در مورد بسته معیشتی، زمان و مقدار واریز در سال ۹۹ بدانید جزئیات تصمیمات دولت برای مقابله با کرونا و حمایت از مشاغل آسیب دیده
شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۶
کد خبر: 68959
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰
گزارش تصویری؛

راه‌اندازی واحد جمع‌آوری بخارات هیدروکربنی(کهاب) در پتروشیمی شازند

واحد جمع‌آوری بخارات هیدروکربنی(کهاب) با حضور مدیران استان مرکزی در واحد تولیدی، صنعتی پتروشیمی شازند راه‌اندازی شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ واحد جمع‌آوری بخارات هیدروکربنی(کهاب) امروز با حضور مدیران استان مرکزی در واحد تولیدی، صنعتی پتروشیمی شازند راه‌اندازی شد.

طرح بازیافت بخارات هیدروکربنی(مهار) هشت سال پیش در این واحد تولیدی مطرح شد اما فرآیند ساخت آن از ۲ سال و نیم پیش با بهره‌گیری از دانش فنی متخصصان و مهندسان بومی شرکت آغاز و اکنون آماده بهره برداری است.

صفر تا ۱۰۰ طرح بازیافت بخارات هیدروکربنی از سوی متخصصان و کارشناسان داخلی شرکت طراحی و ساخته شده و هزینه تمام شده این طرح نیز یک میلیارد و ۱۰۰ هزار یورو معادل ۳۰ میلیارد ریال برآورد می‌شود.

پیش از این تمام فعالیت‌های تولیدی در شرکت پتروشیمی شازند با حضور شرکت‌های خارجی انجام می‌شد اما اکنون ساخت واحد جمع‌آوری بخارات هیدروکربنی(کهاب) و عملیات اورهال شرکت با بهره‌گیری از دانش بومی شرکت و بدون کوچک‌ترین دخالت شرکت‌های خارجی انجام‌شده است.

captcha