کلیپ زیبای ای لشکر صاحب الزمان... همگی فردا در انتخابات شرکت کنند/هر رأی یک موشک به قلب دشمن است تعداد نامزدهاي انتخابات در استان مركزي به ۱٤٤ نفر رسيد انتظار جامعه کشاورزی از مجلس آینده تصویب قوانین توسعه محور برای روستاها است چگونه می‌توان نماینده اصلح را برای حضور در مجلس انتخاب کرد؟ اولویت اقتصادی مجلس قوی| پیشانی برنامه‌های مجلس یازدهم باید تولید ملی باشد کارنامه‌ قالیباف و دیکته‌های نانوشته‌ مدعیان/ «مدیریت جهادی» مجلس را هم متحول خواهد کرد رعایت توصیه های بهداشتی ساده مانع شیوع کرونا مهم‌ترین توصیه‌های بهداشتی برای جلوگیری از کرونا حضوری بنام حاج قاسم، برای امنیت و علیه تروریست های آمریکایی/دشمنان در تلاش برای کاهش تاب آوری عمومی
جمعه ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۵
کد خبر: 68791
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵
پایگاه خبری تحلیلی دیارآفتاب برگزار می کند؛

میزگرد مطالبات «اقشار مردم» از مجلس آینده

با توجه به فرارسیدن ایام پر جنب و جنش انتخابات، پایگاه خبری تحلیلی دیارآفتاب در نظر دارد تا در راستای رسالت رسانه ای خود میزگردهای تخصصی ای با حضور اقشار مردم برگزار کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ با توجه به فرارسیدن ایام پر جنب و جنش انتخابات، پایگاه خبری تحلیلی دیارآفتاب در نظر دارد تا در راستای رسالت رسانه ای خود میزگردهای تخصصی ای با حضور اقشار مردم برگزار کند.

برنامه های مذکور با حضور نمایندگانی از اقشار مختلف مردم، مانند اساتید دانشگاه، اصناف، دانشجویی، کارگری، فرهنگیان، تولیدکنندگان و کارآفرینان، زنان، فعالان رسانه ای و فرهنگی، کشاورزان و ... در دفتر دیارآفتاب برگزار خواهد شد.

در تلاشیم تا در این سلسله میزگرد ها مجلس کارآمد از نگاه مردم را مورد بررسی قرار دهیم.

انتهای پیام/

captcha