دولت برای بازگرداندن دارایی 9 میلیارد دلاری بلوکه‌شده در کره جنوبی اقدام کند طرح «تحول اجتماعی مسجد محور» در سراسر کشور اجرا می شود/ تبدیل مسجد به پایگاه مدیریت خدمات اجتماعی برپایی ایستگاه حجاب و عفاف در فراهان وضعیت تفرش در بیماری کرونا زرد شد پیکر شهید مدافع حرم «علی علیزاده» بعد از سه سال به آغوش خانواده بازگشت ضرر ۳ هزار میلیاردی قاچاق سیگار به بیت‌المال برجام سفره مردم را چگونه کوچک کرد؟ شناسایی 7 هزار اقدام مردمی و نوآورانه در چالش کرونا/ گام های نهایی رویداد دانش بنیان چالش کرونا روح‌الله زم و ثبت داده‌های گران‌بهای «شبکه نفوذ» در سیستم عامل اطلاعاتی نظام عکس نوشته فعالان مجازی خنداب به مناسبت هفته عفاف و حجاب
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۳
کد خبر: 68791
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵
پایگاه خبری تحلیلی دیارآفتاب برگزار می کند؛

میزگرد مطالبات «اقشار مردم» از مجلس آینده

با توجه به فرارسیدن ایام پر جنب و جنش انتخابات، پایگاه خبری تحلیلی دیارآفتاب در نظر دارد تا در راستای رسالت رسانه ای خود میزگردهای تخصصی ای با حضور اقشار مردم برگزار کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ با توجه به فرارسیدن ایام پر جنب و جنش انتخابات، پایگاه خبری تحلیلی دیارآفتاب در نظر دارد تا در راستای رسالت رسانه ای خود میزگردهای تخصصی ای با حضور اقشار مردم برگزار کند.

برنامه های مذکور با حضور نمایندگانی از اقشار مختلف مردم، مانند اساتید دانشگاه، اصناف، دانشجویی، کارگری، فرهنگیان، تولیدکنندگان و کارآفرینان، زنان، فعالان رسانه ای و فرهنگی، کشاورزان و ... در دفتر دیارآفتاب برگزار خواهد شد.

در تلاشیم تا در این سلسله میزگرد ها مجلس کارآمد از نگاه مردم را مورد بررسی قرار دهیم.

انتهای پیام/

captcha