کلیپ زیبای ای لشکر صاحب الزمان... همگی فردا در انتخابات شرکت کنند/هر رأی یک موشک به قلب دشمن است تعداد نامزدهاي انتخابات در استان مركزي به ۱٤٤ نفر رسيد انتظار جامعه کشاورزی از مجلس آینده تصویب قوانین توسعه محور برای روستاها است چگونه می‌توان نماینده اصلح را برای حضور در مجلس انتخاب کرد؟ اولویت اقتصادی مجلس قوی| پیشانی برنامه‌های مجلس یازدهم باید تولید ملی باشد کارنامه‌ قالیباف و دیکته‌های نانوشته‌ مدعیان/ «مدیریت جهادی» مجلس را هم متحول خواهد کرد رعایت توصیه های بهداشتی ساده مانع شیوع کرونا مهم‌ترین توصیه‌های بهداشتی برای جلوگیری از کرونا حضوری بنام حاج قاسم، برای امنیت و علیه تروریست های آمریکایی/دشمنان در تلاش برای کاهش تاب آوری عمومی
جمعه ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۴:۲۴
کد خبر: 68784
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳
در سه عمليات پيشدستانه پليس استان مركزي؛

130 كيلوگرم ترياك کشف شد

فرمانده انتظامي استان مرکزی با بيان تداوم طرح هاي عملياتي پليس استان در پيشگيري از ورود مواد مخدر به استان‌های مركزي كشور گفت:‌ در اين راهبرد مقدار 130 كيلوگرم در سه عمليات مشترك پليس استان در استان‌های فارس و كرمان كشف شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار"حسن مفخمي شهرستاني" فرمانده انتظامي استان مرکزی امروز در جمع خبرنگاران گفت: يكي از مهم‌ترین طرح‌ریزی‌های عملياتي پليس استان كه با توجه به نوع مطالبات مردمي در دستور كار قرار گرفت، برنامه‌ریزی راهبردي و اثربخش در پيشگيري از ورود مواد مخدر به استان بوده است.

مفخمی شهرستانی اظهار كرد: در تداوم اين راهبرد، مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهي انتظامي استان موفق شدند،10 قاچاقچي و توزیع‌کننده مواد مخدر را كه درزمینهٔ قاچاق مواد مخدر از استان‌های مرزي كشور به استان‌های مركزي فعاليت داشتند، تحت مراقبت‌های نامحسوس قرار دهد.

وی تصريح كرد:‌ سرانجام با تكميل تحقيقات پليس، با همكاري پليس در استان‌های فارس و كرمان هر 10 قاچاقچي مواد مخدر شناسايي و در سه عمليات جداگانه دستگير شدند و تعداد پنج دستگاه وسيله نقليه از قاچاقچيان توقيف شد.

فرمانده انتظامي استان مرکزی خاطرنشان کرد:‌ در عمليات مشترك پليسي در استان فارس مقدار30 كيلوگرم ترياك ‌و در 2 عمليات مشترك ديگر در استان كرمان مقدار 70 كيلوگرم ترياك كشف شد.

انتهای پیام/

captcha