ظریف و امضایی پر ابهام+ عکس نوشت حضور در اغتشاشات تنها سابقه اجرایی تاج زاده+ عکس نوشت کدخدایی: کسانی که قبلا صلاحیت‌شان تائید نشده، در انتخابات ثبت‌نام نکنند کدام گروه های شغلی و سنی واکسن زده اند/واکسیناسیون عمومی از پاییز حضور پرشور مردم در انتخابات از نشانه‌های مقاومت است/ جریان سازش یک فرصت‌سوزی برای فلسطین بود سازوکار واکسیناسیون در استان سریع‌تر و چابک‌تر شود/برگزاری نماز عید فطر در فضای باز /استان مرکزی رتبه اول کشور دربستری ها ابتلای 56799 نفر به کووید۱۹ در استان مرکزی/شناسایی 437 مورد مبتلا به کروناویروس در 48 ساعت گذشته مالیات‌ گرفته شده توسط دولت برای خود بورس خرج می‌شود؟! زحمات کادر درمان در سونامی چهارم کرونا شاهکار بود/ مرکزی جزو استان های پیشرو در واکسیناسیون است رفع تصرف از اراضي دولتی در کمیجان
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۲
کد خبر: 68784
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳
در سه عمليات پيشدستانه پليس استان مركزي؛

130 كيلوگرم ترياك کشف شد

فرمانده انتظامي استان مرکزی با بيان تداوم طرح هاي عملياتي پليس استان در پيشگيري از ورود مواد مخدر به استان‌های مركزي كشور گفت:‌ در اين راهبرد مقدار 130 كيلوگرم در سه عمليات مشترك پليس استان در استان‌های فارس و كرمان كشف شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار"حسن مفخمي شهرستاني" فرمانده انتظامي استان مرکزی امروز در جمع خبرنگاران گفت: يكي از مهم‌ترین طرح‌ریزی‌های عملياتي پليس استان كه با توجه به نوع مطالبات مردمي در دستور كار قرار گرفت، برنامه‌ریزی راهبردي و اثربخش در پيشگيري از ورود مواد مخدر به استان بوده است.

مفخمی شهرستانی اظهار كرد: در تداوم اين راهبرد، مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهي انتظامي استان موفق شدند،10 قاچاقچي و توزیع‌کننده مواد مخدر را كه درزمینهٔ قاچاق مواد مخدر از استان‌های مرزي كشور به استان‌های مركزي فعاليت داشتند، تحت مراقبت‌های نامحسوس قرار دهد.

وی تصريح كرد:‌ سرانجام با تكميل تحقيقات پليس، با همكاري پليس در استان‌های فارس و كرمان هر 10 قاچاقچي مواد مخدر شناسايي و در سه عمليات جداگانه دستگير شدند و تعداد پنج دستگاه وسيله نقليه از قاچاقچيان توقيف شد.

فرمانده انتظامي استان مرکزی خاطرنشان کرد:‌ در عمليات مشترك پليسي در استان فارس مقدار30 كيلوگرم ترياك ‌و در 2 عمليات مشترك ديگر در استان كرمان مقدار 70 كيلوگرم ترياك كشف شد.

انتهای پیام/

captcha