کلیپ زیبای ای لشکر صاحب الزمان... همگی فردا در انتخابات شرکت کنند/هر رأی یک موشک به قلب دشمن است تعداد نامزدهاي انتخابات در استان مركزي به ۱٤٤ نفر رسيد انتظار جامعه کشاورزی از مجلس آینده تصویب قوانین توسعه محور برای روستاها است چگونه می‌توان نماینده اصلح را برای حضور در مجلس انتخاب کرد؟ اولویت اقتصادی مجلس قوی| پیشانی برنامه‌های مجلس یازدهم باید تولید ملی باشد کارنامه‌ قالیباف و دیکته‌های نانوشته‌ مدعیان/ «مدیریت جهادی» مجلس را هم متحول خواهد کرد رعایت توصیه های بهداشتی ساده مانع شیوع کرونا مهم‌ترین توصیه‌های بهداشتی برای جلوگیری از کرونا حضوری بنام حاج قاسم، برای امنیت و علیه تروریست های آمریکایی/دشمنان در تلاش برای کاهش تاب آوری عمومی
جمعه ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۱
کد خبر: 68782
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹

کشف بیش از یک میلیارد ریال کالای قاچاق در دلیجان

فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان از کشف یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق در دلیجان خبر داد

به گزارش دیار آفتاب؛سرهنگ "علی هاشمی" فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان گفت: با ادامه یافتن طرح‌های برنامه‌ریزی‌شده پلیس در مبارزه با قاچاق کالا، مأموران انتظامی شهرستان دلیجان در تحقیقاتی از تردد دو دستگاه خودرو حامل بار قاچاق از محورهای مواصلاتی این شهرستان مطلع شدند.

هاشمی اظهار کرد: با برنامه‌ریزی عملیاتی مأموران پلیس، سرانجام خودروهای موردنظر در یکی از مسیرهای منتهی به این شهرستان شناسایی، در عملیاتی توقیف و مورد بازرسی قرار گفت.

وی ادامه داد: ارزش ریالی کالاهای کشف شده در ارزیابی کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی در حدود یک میلیارد و 100 میلیون ریال برآورد شده است

فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان خاطرنشان کرد: در این عملیات راننده هر دو خودرو دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

انتهای پیام/

captcha