ابتلای 7209نفر به کووید۱۹ در استان مرکزی/شناسایی113 مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته بیعت توئیتری ها با رهبر معظم انقلاب #لبیک_یا_خامنه_ای همچنان با اختلاف زیاد ترند نخست توئیتر فارسی مهمترین محور محاسبه روز قیامت از نگاه حاج قاسم سلیمانی آغاز مرحله دوم نهضت کمک مومنانه در تفرش تپه قزل‌قلعه فراهان یک بنای مذهبی ساسانی بوده است چرا عید غدیر، بالاترین عید اسلام است؟ مرگ نوه در برخورد با کامیون پدر بزرگ آدم بکشید! ما شما را معترض می‌نامیم! توزیع 1000 بسته کمک معیشتی در مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه در خنداب
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۰
کد خبر: 68750
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۳
فرماندار تفرش:

تایید صلاحیت 40 داوطلب انتخابات مجلس/پیش بینی 91 شعبه اخذ رای در حوزه تفرش، فراهان و آشتیان

فرماندار تفرش با بیان این مطلب که تاکنون به 40 نفر از داوطلبان ثبت نام شده حوزه انتخابیه تفرش، فراهانو آشتیان رکت در انتخابات ابلاغ رسمی تایید صلاحیت داده شده است، گفت:91 شعبه اخذ رای در حوزه تفرش، فراهان و آشتیان پیش بینی شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ فراهانی فرماندار تفرش در گفتگو با خبرنگار اجتماعی ندای تفرش، با بیان این مطلب که در روز دوم اسفندماه، 91 شعبه اخذ رای در شهرهای تفرش، آشتیان، فراهان و خنجین آرای مردمی را جمع آوری می کنند، گفت: 33 شعبه در شهرستان تفرش که از این تعداد 17 شعبه ثابت و 16 شعبه سیار، 22 شعبه در آشتیان که 10 شعبه ثابت و 12 شعبه سیار، 14 شعبه در خنجین که 7 شعبه آنها ثابت و 7 شعبه سیار، 22 شعبه در فراهان که 8 شعبه ثابت و 14 شعبه سیار به جمع آوری آرای مردم می پردازند.

فراهانی با بیان این مطلب که تبلیغات نامزدهای انتخابات از روز 24 بهمن آغاز و تا 24 ساعت قبل از آغاز ساعت اخذ رای ادامه دارد، اظهار کرد: از تمامی نامزدهای تایید صلاحیت شده درخواست رعایت قانون و مقرارت را داریم. در ایام تبلیغات نامزدها شایستگی خود را برای مردم بیان و از تخریب همدیگر پرهیز کنند و تلاش ها برای برگزاری انتخابات ایمن و با اخلاق در سه شهرستان باشد.

وی با بیان این مطلب که تاکنون به 40 نفر از داوطلبان ثبت نام شده جهت شرکت در انتخابات ابلاغ رسمی تایید صلاحیت داده شده است، افزود: تاکنون 2 نفر درخواست حوزه انتخابیه را داده اند که پس از تعیین تکلیف آنها، اسامی به صورت جمع بندی شده به صورت آگهی انتخابات انتشار و به اطلاع عموم مردم رسانده می شود.

فرماندار تفرش با بیان این مطلب که در روز انتخابات نزدیک به 70 درصد انتخابات به صورت الکترونیکی در شهرستان تفرش، آشتیان و فراهان برگزار می شود، خاطر نشان کرد: در صورت تحویل تجهیزات لازم، در روز انتخابات بخش اعظمی از انتخابات به صورت الکترونیکی برگزار می شود.

انتهای پیام/

captcha