ربیعی: «مسئول قرارگاه عملیاتی ستاد ملی کرونا» تعیین می‌شود زمین لرزه در نوبران هیچ خسارتی نداشته است لزوم اتخاذ تصمیمهای قاطع، اقناع افکار عمومی و همکاری همگانی/ کار برخی افراد در هتک حرمت رئیس‌جمهور غلط بود؛ انتقاد متفاوت از اهانت است از طبری تاشاه مهره بانک سرمایه/پرونده مدیران بانکی همچنان در سکوت در سفرهای نظارتی قالیباف چه می‌گذرد؟+جدول در گفتگو با دانشجو مطرح شد خالقی: وزارت صمت پاسخگوی صنایع پایین‌دستی فولاد باشد / قیمت‌گذاری دستوری فولاد واقعا منتفی شد؟! فراخوان تاجزاده برای ارتش رهایی‌بخش زنان! ۲۱ فوتی و شناسایی ۴۸۳ مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته استوری به مناسبت شهادت امام حسن عسکری (ع) طرح حمایت از افشاگران فساد در سالم‌سازی فضای کشور مؤثر است
شنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۵
کد خبر: 68750
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۳
فرماندار تفرش:

تایید صلاحیت 40 داوطلب انتخابات مجلس/پیش بینی 91 شعبه اخذ رای در حوزه تفرش، فراهان و آشتیان

فرماندار تفرش با بیان این مطلب که تاکنون به 40 نفر از داوطلبان ثبت نام شده حوزه انتخابیه تفرش، فراهانو آشتیان رکت در انتخابات ابلاغ رسمی تایید صلاحیت داده شده است، گفت:91 شعبه اخذ رای در حوزه تفرش، فراهان و آشتیان پیش بینی شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ فراهانی فرماندار تفرش در گفتگو با خبرنگار اجتماعی ندای تفرش، با بیان این مطلب که در روز دوم اسفندماه، 91 شعبه اخذ رای در شهرهای تفرش، آشتیان، فراهان و خنجین آرای مردمی را جمع آوری می کنند، گفت: 33 شعبه در شهرستان تفرش که از این تعداد 17 شعبه ثابت و 16 شعبه سیار، 22 شعبه در آشتیان که 10 شعبه ثابت و 12 شعبه سیار، 14 شعبه در خنجین که 7 شعبه آنها ثابت و 7 شعبه سیار، 22 شعبه در فراهان که 8 شعبه ثابت و 14 شعبه سیار به جمع آوری آرای مردم می پردازند.

فراهانی با بیان این مطلب که تبلیغات نامزدهای انتخابات از روز 24 بهمن آغاز و تا 24 ساعت قبل از آغاز ساعت اخذ رای ادامه دارد، اظهار کرد: از تمامی نامزدهای تایید صلاحیت شده درخواست رعایت قانون و مقرارت را داریم. در ایام تبلیغات نامزدها شایستگی خود را برای مردم بیان و از تخریب همدیگر پرهیز کنند و تلاش ها برای برگزاری انتخابات ایمن و با اخلاق در سه شهرستان باشد.

وی با بیان این مطلب که تاکنون به 40 نفر از داوطلبان ثبت نام شده جهت شرکت در انتخابات ابلاغ رسمی تایید صلاحیت داده شده است، افزود: تاکنون 2 نفر درخواست حوزه انتخابیه را داده اند که پس از تعیین تکلیف آنها، اسامی به صورت جمع بندی شده به صورت آگهی انتخابات انتشار و به اطلاع عموم مردم رسانده می شود.

فرماندار تفرش با بیان این مطلب که در روز انتخابات نزدیک به 70 درصد انتخابات به صورت الکترونیکی در شهرستان تفرش، آشتیان و فراهان برگزار می شود، خاطر نشان کرد: در صورت تحویل تجهیزات لازم، در روز انتخابات بخش اعظمی از انتخابات به صورت الکترونیکی برگزار می شود.

انتهای پیام/

captcha