کلیپ زیبای ای لشکر صاحب الزمان... همگی فردا در انتخابات شرکت کنند/هر رأی یک موشک به قلب دشمن است تعداد نامزدهاي انتخابات در استان مركزي به ۱٤٤ نفر رسيد انتظار جامعه کشاورزی از مجلس آینده تصویب قوانین توسعه محور برای روستاها است چگونه می‌توان نماینده اصلح را برای حضور در مجلس انتخاب کرد؟ اولویت اقتصادی مجلس قوی| پیشانی برنامه‌های مجلس یازدهم باید تولید ملی باشد کارنامه‌ قالیباف و دیکته‌های نانوشته‌ مدعیان/ «مدیریت جهادی» مجلس را هم متحول خواهد کرد رعایت توصیه های بهداشتی ساده مانع شیوع کرونا مهم‌ترین توصیه‌های بهداشتی برای جلوگیری از کرونا حضوری بنام حاج قاسم، برای امنیت و علیه تروریست های آمریکایی/دشمنان در تلاش برای کاهش تاب آوری عمومی
جمعه ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۴:۲۱
کد خبر: 68750
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۳
فرماندار تفرش:

تایید صلاحیت 40 داوطلب انتخابات مجلس/پیش بینی 91 شعبه اخذ رای در حوزه تفرش، فراهان و آشتیان

فرماندار تفرش با بیان این مطلب که تاکنون به 40 نفر از داوطلبان ثبت نام شده حوزه انتخابیه تفرش، فراهانو آشتیان رکت در انتخابات ابلاغ رسمی تایید صلاحیت داده شده است، گفت:91 شعبه اخذ رای در حوزه تفرش، فراهان و آشتیان پیش بینی شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ فراهانی فرماندار تفرش در گفتگو با خبرنگار اجتماعی ندای تفرش، با بیان این مطلب که در روز دوم اسفندماه، 91 شعبه اخذ رای در شهرهای تفرش، آشتیان، فراهان و خنجین آرای مردمی را جمع آوری می کنند، گفت: 33 شعبه در شهرستان تفرش که از این تعداد 17 شعبه ثابت و 16 شعبه سیار، 22 شعبه در آشتیان که 10 شعبه ثابت و 12 شعبه سیار، 14 شعبه در خنجین که 7 شعبه آنها ثابت و 7 شعبه سیار، 22 شعبه در فراهان که 8 شعبه ثابت و 14 شعبه سیار به جمع آوری آرای مردم می پردازند.

فراهانی با بیان این مطلب که تبلیغات نامزدهای انتخابات از روز 24 بهمن آغاز و تا 24 ساعت قبل از آغاز ساعت اخذ رای ادامه دارد، اظهار کرد: از تمامی نامزدهای تایید صلاحیت شده درخواست رعایت قانون و مقرارت را داریم. در ایام تبلیغات نامزدها شایستگی خود را برای مردم بیان و از تخریب همدیگر پرهیز کنند و تلاش ها برای برگزاری انتخابات ایمن و با اخلاق در سه شهرستان باشد.

وی با بیان این مطلب که تاکنون به 40 نفر از داوطلبان ثبت نام شده جهت شرکت در انتخابات ابلاغ رسمی تایید صلاحیت داده شده است، افزود: تاکنون 2 نفر درخواست حوزه انتخابیه را داده اند که پس از تعیین تکلیف آنها، اسامی به صورت جمع بندی شده به صورت آگهی انتخابات انتشار و به اطلاع عموم مردم رسانده می شود.

فرماندار تفرش با بیان این مطلب که در روز انتخابات نزدیک به 70 درصد انتخابات به صورت الکترونیکی در شهرستان تفرش، آشتیان و فراهان برگزار می شود، خاطر نشان کرد: در صورت تحویل تجهیزات لازم، در روز انتخابات بخش اعظمی از انتخابات به صورت الکترونیکی برگزار می شود.

انتهای پیام/

captcha