فروش نفت ⁧‫ایران‬⁩ و بازگشت پول آن به شرایط مناسب و غیرقابل بازگشتی رسیده است نقل و انتقالات فوتبال ایران - ۳۰ دی رئیسی: ایرانیان خارج از کشور سفرای ما هستند/ اهتمام تهران -مسکو برای افزایش سطح همکاری اقتصادی و سیاسی سامانه بارشی جدید امشب وارد کشور می شود رأی سنای فرانسه به ممنوعیت حجاب در مسابقات ورزشی آتش‌نشانی که بی‌ادعا دل به آتش زد/«رضا»؛ راضیم به رضای خدا+عکس از قرارداد ۱۵ میلیارد دلاری آب شیرین کن های هسته ای تا خرید ۲ هزار لوکوموتیو مهلت پرداخت واریز وجه متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن اراک تمدید شد ابراز نگرانی هپکویی ها از مصوبه واردات 10هزار دستگاه ماشین آلات معدنی و راهسازی/ سالها با دست خالی با مافیای پیچیده واردات جنگیده ایم! به‌لیمو، مسکن طبیعی استرس
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۰
کد خبر: 68650
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰
فرماندار اراک خبر داد؛

رقابت 71 کاندیدا در حوزه انتخابیه اراک خنداب و کمیجان/پیش بینی 314شعبه اخذ رای در اراک/ 24 بهمن، اعلام قطعی اسامی نامزدها به مردم

فرماندار اراک گفت: تعداد 314 شعبه اخذ رای در شهرستان اراک شامل شهر اراک و شهرهای تابع یعنی کارچان، ساروق و داودآباد و روستاهای تابع در نظر گرفته شده و چیدمان این شعب به گونه ای انجام شده تا دسترسی همه افراد به راحتی صورت پذیرد و مشکلی برای رای دادن وجود نداشته باشد.

به گزارش دیار آفتاب؛ حسین بختیاری فرماندار اراک با اشاره به تدابیر اندیشیده شده برای دوم اسفند ماه جهت اخذ رای یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: انء شا الله در این روز شاهد حضور پر شکوه مردم در پای صندوق های رای خواهیم بود.

وی افزود: برای برگزاری هر چه بهتر انتخابات از مدت ها قبل و طبق روزشمار انتخابات کار خود را آغاز کرده و در حال حاضر آمادگی کامل جهت انتخابات یازدهمین دوره مجلس وجود دارد.

رقابت 71نفر در حوزه انتخابیه اراک خنداب و کمیجان

بختیاری تعداد کاندیداهای حوزه انتخابیه اراک، خنداب و کمیجان را 71 نفر دانست و تصریح کرد: روز گذشته جلسه ای با این افراد و مسئولین مربوطه برگزار شد و توضیحات لازم در مورد نحوه تبلیغات به آنان داده شد.

وی اضافه کرد: تعداد 314 شعبه اخذ رای در شهرستان اراک شامل شهر اراک و شهرهای تابع یعنی کارچان، ساروق و داودآباد و روستاهای تابع در نظر گرفته شده و چیدمان این شعب به گونه ای انجام شده تا دسترسی همه افراد به راحتی صورت پذیرد و مشکلی برای رای دادن وجود نداشته باشد.

فرماندار اراک گفت: طبق برنامه ریزی از روز چهارشنبه به تمامی افرادی که قرار است در روز رای گیری پای صندوق های رای حضور داشته باشند (اعم از نمایندگان فرماندار، کاربر ها، اعضای شعبه)، آموزش های لازم داده خواهد شد. همچنین هیئت های بازرسی، اجرایی و نظارت با همدلی و تعامل کامل به فعالیت خود می پردازند.

24 بهمن، اعلام قطعی اسامی نامزدها به مردم

بختیاری گفت: انء شا الله روز چهارشنبه 23 بهمن ماه محل های اخذ رای در حوزه انتخابیه اراک، خنداب و کمیجان اعلام می شود و از ساعت 8 صبح روز پنجشنبه 24 بهمن ضمن اعلام اسامی کاندیداها به مردم، شروع تبلیغات نامزدهای انتخابات آغاز می شود و تا ساعت 8 صبح روز پنجشنبه یکم اسفندماه ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار