ابتلای 7209نفر به کووید۱۹ در استان مرکزی/شناسایی113 مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته بیعت توئیتری ها با رهبر معظم انقلاب #لبیک_یا_خامنه_ای همچنان با اختلاف زیاد ترند نخست توئیتر فارسی مهمترین محور محاسبه روز قیامت از نگاه حاج قاسم سلیمانی آغاز مرحله دوم نهضت کمک مومنانه در تفرش تپه قزل‌قلعه فراهان یک بنای مذهبی ساسانی بوده است چرا عید غدیر، بالاترین عید اسلام است؟ مرگ نوه در برخورد با کامیون پدر بزرگ آدم بکشید! ما شما را معترض می‌نامیم! توزیع 1000 بسته کمک معیشتی در مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه در خنداب
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۹
کد خبر: 68638
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان مرکزی اعلام کرد:

دستگیری عامل نشر اکاذیب در فضای مجازی

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: فردی که بر علیه یکی از شهروندان اراکی اقدام به نشر اکاذیب در فضای مجازی می کرد، در تحقیقات کارشناسان پلیس فتا استان دستگیر شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ"احسان آنقی"رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: در پي شکايت يکي از شهروندان اراکی مبنی بر انتشار نشر اکاذیب بر علیه او در يکي از شبکه هاي فضای مجازی از سوی فرد يا افرادي نامعلوم، رسيدگي به موضوع در دستور کار کارشناسان پليس فتا قرار گرفت.

آنقی اظهار کرد: سرانجام مأموران با انجام بررسي هاي فني و تحقيقات گسترده، فردي را در اين زمينه در شهرستان اراک شناسايي و پس از اخذ مجوز از دستگاه قضائي او را دستگير کردند.

وی یادآورشد: در ادامه تحقيقات، متّهم با مشاهده ادله و مستندات فنی موجود، سرانجام لب به سخن گشوده و بیان داشت که به قصد انتقام جویی از شاکی از طریق یکی از شبکه های اجتماعی اقدام به نشر اکاذیب بر علیه او می کرده است.

رئيس پليس فتا فرماندهی انتظامي استان مرکزی در پایان با تأکید بر رعایت اخلاق اسلامی در فضای سایبری از سوی افراد مختلف افزود: کاربران شبکه‌های مختلف اجتماعی همواره باید مراقب رفتار خود در فضای مجازی باشند و هرگز از روی بدگمانی شک و یا انتقام‌جویی برای دیگر افراد ایجاد مزاحمت نکنند، چراکه بر اساس قانون ایجاد مزاحمت برای دیگران در فضای سایبری جرم است و با اثبات عمل مجرمانه،کاربر خاطی باید پاسخگو و مسئول عمل مجرمانه خود باشد.

انتهای پیام/

captcha