کاهش 8 درجه ای دمای هوا از فردا/ بارش باران و برف در کشور آغاز می‌شود عکس/کمپین «من هم رأی می دهم چون...» در اراک تشکیل شد مواضع مهم نماینده ولی فقیه در خصوص اتفاقات تبلیغاتی در شهر اراک امتناع وحدت میان جهان‌بینی دینی و ناسیونالیسم افراطی جزئیات برنامه ائتلاف اصولگرایان برای نجات اقتصاد در گفتگو با خاندوزی/ مجلس یازدهم باید معضل «تعارض منافع» را برچیند قاعده «اهم و مهم» و ضرورت شکل گیری مجلس انقلابی/ چگونه یک مجلس در تراز انقلاب شکل می‌گیرد؟ مرگ کارگر بر اثر ریزش ناگهانی سقف در زرندیه چرا دستیاران اسکوچیچ معرفی نمی‌شوند؟ بانک‌ها ملزم به امهال ۵ساله بدهی واحدهای تولیدی شدند گلزار شهدای کرمان، امسال مقصد راهیان‌نور می‌شود؟
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۱
کد خبر: 68638
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان مرکزی اعلام کرد:

دستگیری عامل نشر اکاذیب در فضای مجازی

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: فردی که بر علیه یکی از شهروندان اراکی اقدام به نشر اکاذیب در فضای مجازی می کرد، در تحقیقات کارشناسان پلیس فتا استان دستگیر شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ"احسان آنقی"رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: در پي شکايت يکي از شهروندان اراکی مبنی بر انتشار نشر اکاذیب بر علیه او در يکي از شبکه هاي فضای مجازی از سوی فرد يا افرادي نامعلوم، رسيدگي به موضوع در دستور کار کارشناسان پليس فتا قرار گرفت.

آنقی اظهار کرد: سرانجام مأموران با انجام بررسي هاي فني و تحقيقات گسترده، فردي را در اين زمينه در شهرستان اراک شناسايي و پس از اخذ مجوز از دستگاه قضائي او را دستگير کردند.

وی یادآورشد: در ادامه تحقيقات، متّهم با مشاهده ادله و مستندات فنی موجود، سرانجام لب به سخن گشوده و بیان داشت که به قصد انتقام جویی از شاکی از طریق یکی از شبکه های اجتماعی اقدام به نشر اکاذیب بر علیه او می کرده است.

رئيس پليس فتا فرماندهی انتظامي استان مرکزی در پایان با تأکید بر رعایت اخلاق اسلامی در فضای سایبری از سوی افراد مختلف افزود: کاربران شبکه‌های مختلف اجتماعی همواره باید مراقب رفتار خود در فضای مجازی باشند و هرگز از روی بدگمانی شک و یا انتقام‌جویی برای دیگر افراد ایجاد مزاحمت نکنند، چراکه بر اساس قانون ایجاد مزاحمت برای دیگران در فضای سایبری جرم است و با اثبات عمل مجرمانه،کاربر خاطی باید پاسخگو و مسئول عمل مجرمانه خود باشد.

انتهای پیام/

captcha