کلیپ زیبای ای لشکر صاحب الزمان... همگی فردا در انتخابات شرکت کنند/هر رأی یک موشک به قلب دشمن است تعداد نامزدهاي انتخابات در استان مركزي به ۱٤٤ نفر رسيد انتظار جامعه کشاورزی از مجلس آینده تصویب قوانین توسعه محور برای روستاها است چگونه می‌توان نماینده اصلح را برای حضور در مجلس انتخاب کرد؟ اولویت اقتصادی مجلس قوی| پیشانی برنامه‌های مجلس یازدهم باید تولید ملی باشد کارنامه‌ قالیباف و دیکته‌های نانوشته‌ مدعیان/ «مدیریت جهادی» مجلس را هم متحول خواهد کرد رعایت توصیه های بهداشتی ساده مانع شیوع کرونا مهم‌ترین توصیه‌های بهداشتی برای جلوگیری از کرونا حضوری بنام حاج قاسم، برای امنیت و علیه تروریست های آمریکایی/دشمنان در تلاش برای کاهش تاب آوری عمومی
جمعه ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۹
کد خبر: 68629
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸
برای حوزه انتخابیه اراک، خنداب، کمیجان؛

لیست چهار نفره شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان مرکزی اعلام شد

لیست چهار نفره شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان مرکزی برای حوزه انتخابیه اراک، خنداب، کمیجان اعلام شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ لیست نامزدهای منتخب مرحله دوم حوزه انتخابیه اراک، خنداب، کمیجان توسط شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان مرکزی اعلام شد.

در این لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان مرکزی چهار نفر از نامزدهای خود را برای رسیدن به لیست نهایی در حوزه اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد.

۱- عباس خسروانی

۲- ابوالفضل فخرالاسلام

۳- علی اکبر کریمی

۴- مسعود یادگاری

این لیست شامل اسامی نامزدهای حوزه انتخابیه اراک، خنداب، کمیجان در مجلس است که از بین ۹ نامزد عضو ائتلاف در بررسی کارشناسی بیشترین امتیاز را کسب نموده و دونفر نهایی لیست ایران سربلند از میان آنها انتخاب خواهند شد.

captcha