به همت جهادگران بسیجی صورت گرفت؛

افتتاح ۷ واحد مسکونی در خمین برای نیازمندان

۷ واحد مسکونی در روستای مزرعه قاسم شهرستان خمین برای نیازمندان که در سیل امسال تخریب شده بود، امروز توسط استاندار استان مرکزی و فرمانده سپاه روح الله و جمعی از مسئولین به بهره برداری رسید.
کد خبر: ۶۸۳۳۵ تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۵

به گزارش دیار آفتاب؛ سید علی آقازاده استاندار مرکزی در مراسم افتتاح ۷ واحد مسکونی آسیب دیده از سیل در روستای مزرعه قاسم خمین گفت: روستای مزرعه قاسم با داشتن ۱۵۶ خانوار امروز ۴۲ واحد آن به طور کامل بازسازی و تعمیر شده است که این اتفاق خوبی برای این روستا است و امیدواریم تا پایان این دولت با تسهیلات و کمک هایی که در نظر گرفته می شود باقی خانواده ها نیز از این امکان برخوردار شوند.

وی با تقدیر از تلاش های بسیج سازندگی در استان مرکزی بیان کرد: حضور بسیج سازندگی در اقصی نقاط کشور و به خصوص نقاط محرم یک امر پسندیده و مبارکی است. استان مرکزی هم از وجود بسیجیان جهادگر کاملا استفاده می کند و باید قدر این نعمت بزرگ را بدانیم.

استاندار مرکزی افزود: حضور بسیج سازندگی و بسیجیان جهادگر در نقاط محروم علاوه بر اینکه بر نفوذ فرهنگ انقلابی در کشور و به خصوص نقاط دور افتاده کمک می کند می تواند در راستای آبادانی و توسعه روستاها مفید باشد و باید به آن اهمیت داده شود.

وی توجه به تقویت زیرساخت ها را مهم و ضروری خواند و گفت: آن چیزی که امروز باید قابل توجه باشد توسعه و تقویت زیر ساخت ها است که باید برای آن برنامه ریزی کرد.

آقازاده خاطر نشان کرد: در سالی که مزین به رونق تولید است باید برای تحقق آن تلاش کرد و کشاورزی یکی از ارکان مهم تحقق رونق تولید است که باید برای تقویت کشاورزی و زیرساخت های آن برنامه های لازم دیده شود.

انتهای پیام/