ترور دو بسیجی جهادگر در کُردستان پیکر مطهر شهید مدافع حرم در دلیجان تشییع شد نیازمند مطالبه گری مردم از مسئولین و دستگاه های اجرایی برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب هستیم ریشه برخی آسیب‌های اجتماعی در جامعه به رعایت نکردن عفاف و حجاب بازمی‌گردد وزارت امور خارجه پیگیر اموال بلوکه‌شده ایران توسط کره جنوبی باشد تمدید فرصت ثبت‌نام تسهیلات تأسیسات گردشگری بیمه نشده آسیب‌دیده ویروس کرونا دلبستگی بیش از حد به خارج از کشور، مردم را دلسرد کرده است صدور مجوز برای امر به معروف ونهی از منکر نافی حق شرعی همگانی نیست نگاهی به وظایف و اختیارات شورای نگهبان | جزییاتی از 2 نوع و سه شیوه نظارت گزارش| وقتی موازنه در غرب آسیا بهم می‌خورد / علت مخالفت آمریکا با توافق ایران و چین چیست؟
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۸
کد خبر: 68335
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۵
به همت جهادگران بسیجی صورت گرفت؛

افتتاح ۷ واحد مسکونی در خمین برای نیازمندان

۷ واحد مسکونی در روستای مزرعه قاسم شهرستان خمین برای نیازمندان که در سیل امسال تخریب شده بود، امروز توسط استاندار استان مرکزی و فرمانده سپاه روح الله و جمعی از مسئولین به بهره برداری رسید.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید علی آقازاده استاندار مرکزی در مراسم افتتاح ۷ واحد مسکونی آسیب دیده از سیل در روستای مزرعه قاسم خمین گفت: روستای مزرعه قاسم با داشتن ۱۵۶ خانوار امروز ۴۲ واحد آن به طور کامل بازسازی و تعمیر شده است که این اتفاق خوبی برای این روستا است و امیدواریم تا پایان این دولت با تسهیلات و کمک هایی که در نظر گرفته می شود باقی خانواده ها نیز از این امکان برخوردار شوند.

وی با تقدیر از تلاش های بسیج سازندگی در استان مرکزی بیان کرد: حضور بسیج سازندگی در اقصی نقاط کشور و به خصوص نقاط محرم یک امر پسندیده و مبارکی است. استان مرکزی هم از وجود بسیجیان جهادگر کاملا استفاده می کند و باید قدر این نعمت بزرگ را بدانیم.

استاندار مرکزی افزود: حضور بسیج سازندگی و بسیجیان جهادگر در نقاط محروم علاوه بر اینکه بر نفوذ فرهنگ انقلابی در کشور و به خصوص نقاط دور افتاده کمک می کند می تواند در راستای آبادانی و توسعه روستاها مفید باشد و باید به آن اهمیت داده شود.

وی توجه به تقویت زیرساخت ها را مهم و ضروری خواند و گفت: آن چیزی که امروز باید قابل توجه باشد توسعه و تقویت زیر ساخت ها است که باید برای آن برنامه ریزی کرد.

آقازاده خاطر نشان کرد: در سالی که مزین به رونق تولید است باید برای تحقق آن تلاش کرد و کشاورزی یکی از ارکان مهم تحقق رونق تولید است که باید برای تقویت کشاورزی و زیرساخت های آن برنامه های لازم دیده شود.

انتهای پیام/ 

captcha