انیمیشن/ آشنایی با نقاط آلوده به ویروس کرونا کلیپ/ من قالیچه سلیمانم! تولید و واردات ۳۱میلیون ماسک و توزیع ۱۳میلیون لیتر الکل تاکنون/ ۴میلیون تن کالای اساسی منتظر ترخیص از گمرک با مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان کدام خودرو را می‌توان خرید؟ کفِ حقوق بازنشستگان ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان شد 8 چالش پیش روی اقتصاد ایران در سال 99 هر دستی که برای تجزبه عراق به قبضه شمشیر برود توسط جوانان عراقی قطع خواهد شد دستورالعمل پرداخت بیمه بیکاری به علت کرونا آلمان از اولین تراکنش مالی اروپا با ایران در چارچوب اینستکس خبر داد دیلی میل: تعداد واقعی تلفات کرونا در انگلیس بیشتر از آمار رسمی است
چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۹
کد خبر: 68335
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۵
به همت جهادگران بسیجی صورت گرفت؛

افتتاح ۷ واحد مسکونی در خمین برای نیازمندان

۷ واحد مسکونی در روستای مزرعه قاسم شهرستان خمین برای نیازمندان که در سیل امسال تخریب شده بود، امروز توسط استاندار استان مرکزی و فرمانده سپاه روح الله و جمعی از مسئولین به بهره برداری رسید.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید علی آقازاده استاندار مرکزی در مراسم افتتاح ۷ واحد مسکونی آسیب دیده از سیل در روستای مزرعه قاسم خمین گفت: روستای مزرعه قاسم با داشتن ۱۵۶ خانوار امروز ۴۲ واحد آن به طور کامل بازسازی و تعمیر شده است که این اتفاق خوبی برای این روستا است و امیدواریم تا پایان این دولت با تسهیلات و کمک هایی که در نظر گرفته می شود باقی خانواده ها نیز از این امکان برخوردار شوند.

وی با تقدیر از تلاش های بسیج سازندگی در استان مرکزی بیان کرد: حضور بسیج سازندگی در اقصی نقاط کشور و به خصوص نقاط محرم یک امر پسندیده و مبارکی است. استان مرکزی هم از وجود بسیجیان جهادگر کاملا استفاده می کند و باید قدر این نعمت بزرگ را بدانیم.

استاندار مرکزی افزود: حضور بسیج سازندگی و بسیجیان جهادگر در نقاط محروم علاوه بر اینکه بر نفوذ فرهنگ انقلابی در کشور و به خصوص نقاط دور افتاده کمک می کند می تواند در راستای آبادانی و توسعه روستاها مفید باشد و باید به آن اهمیت داده شود.

وی توجه به تقویت زیرساخت ها را مهم و ضروری خواند و گفت: آن چیزی که امروز باید قابل توجه باشد توسعه و تقویت زیر ساخت ها است که باید برای آن برنامه ریزی کرد.

آقازاده خاطر نشان کرد: در سالی که مزین به رونق تولید است باید برای تحقق آن تلاش کرد و کشاورزی یکی از ارکان مهم تحقق رونق تولید است که باید برای تقویت کشاورزی و زیرساخت های آن برنامه های لازم دیده شود.

انتهای پیام/ 

captcha