ترور دو بسیجی جهادگر در کُردستان پیکر مطهر شهید مدافع حرم در دلیجان تشییع شد نیازمند مطالبه گری مردم از مسئولین و دستگاه های اجرایی برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب هستیم ریشه برخی آسیب‌های اجتماعی در جامعه به رعایت نکردن عفاف و حجاب بازمی‌گردد وزارت امور خارجه پیگیر اموال بلوکه‌شده ایران توسط کره جنوبی باشد تمدید فرصت ثبت‌نام تسهیلات تأسیسات گردشگری بیمه نشده آسیب‌دیده ویروس کرونا دلبستگی بیش از حد به خارج از کشور، مردم را دلسرد کرده است صدور مجوز برای امر به معروف ونهی از منکر نافی حق شرعی همگانی نیست نگاهی به وظایف و اختیارات شورای نگهبان | جزییاتی از 2 نوع و سه شیوه نظارت گزارش| وقتی موازنه در غرب آسیا بهم می‌خورد / علت مخالفت آمریکا با توافق ایران و چین چیست؟
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۱
کد خبر: 68240
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۸

صعود فوتبال ایران در رده‌بندی باشگاه‌های فوتبال آسیا با عبور از کره‌جنوبی+عکس

در تازه‌ترین رنکینگ اعلام‌شده پس از صعود 4 نماینده ایران به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، فوتبال ایران در رنکینگ باشگاه‌های آسیا صعود کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از  فارس، در تازه ترین رنکینگ اعلام شده که توسط فوتی رنکینگز اعلام شده است با پایان مرحله مقدماتی و پلی آف لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا، فوتبال ایران یک رده صعود کرده است.

این اتفاق در شرایطی رخ داد که تیم‌های استقلال و شهر خودرو ایران با پیروزی مقابل حریفان خود راهی مرحله بعد شدند و به مرحله گروهی رسیدند تا ایران 4 نماینده در این مرحله داشته باشد.

بر این اساس فوتبال باشگاهی ایران با یک پله صعود بالاتر از کره‌جنوبی در رده پنجم ایستاده است.

البته این در شرایطی است که در آخرین رده‌بندی اعلام شده از سوی AFC فوتبال باشگاه‌های ایران با 81.724 امتیاز پس از کره جنوبی در رده ششم قرار دارد، اما فوتی رنگینگز اعلام کرده است که فوتبال ایران با عبور از کره‌جنوبی جایگاه پنجم را به خود اختصاص داده است.

فوتبال باشگاهی ایران امتیاز 82.089 را بدست آورده است و کره‌جنوبی با امتیاز 72.381 به رده ششم سقوط کرده است.

در این رده‌بندی فوتبال باشگاهی کشورهای چین 100.00 امتیاز ، ژاپن 99.460 امتیاز، عربستان 94.606 امتیاز و قطر 84.984 امتیاز به ترتیب رده‌های اول تا چهارم را در اختیار دارند.

رنکینگ AFC که هنوز بروزرسانی نشده است که در زیر می‌بینید.

انتهای پیام/

captcha