انیمیشن/ آشنایی با نقاط آلوده به ویروس کرونا کلیپ/ من قالیچه سلیمانم! تولید و واردات ۳۱میلیون ماسک و توزیع ۱۳میلیون لیتر الکل تاکنون/ ۴میلیون تن کالای اساسی منتظر ترخیص از گمرک با مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان کدام خودرو را می‌توان خرید؟ کفِ حقوق بازنشستگان ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان شد 8 چالش پیش روی اقتصاد ایران در سال 99 هر دستی که برای تجزبه عراق به قبضه شمشیر برود توسط جوانان عراقی قطع خواهد شد دستورالعمل پرداخت بیمه بیکاری به علت کرونا آلمان از اولین تراکنش مالی اروپا با ایران در چارچوب اینستکس خبر داد دیلی میل: تعداد واقعی تلفات کرونا در انگلیس بیشتر از آمار رسمی است
چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۵
کد خبر: 68240
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۸

صعود فوتبال ایران در رده‌بندی باشگاه‌های فوتبال آسیا با عبور از کره‌جنوبی+عکس

در تازه‌ترین رنکینگ اعلام‌شده پس از صعود 4 نماینده ایران به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، فوتبال ایران در رنکینگ باشگاه‌های آسیا صعود کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از  فارس، در تازه ترین رنکینگ اعلام شده که توسط فوتی رنکینگز اعلام شده است با پایان مرحله مقدماتی و پلی آف لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا، فوتبال ایران یک رده صعود کرده است.

این اتفاق در شرایطی رخ داد که تیم‌های استقلال و شهر خودرو ایران با پیروزی مقابل حریفان خود راهی مرحله بعد شدند و به مرحله گروهی رسیدند تا ایران 4 نماینده در این مرحله داشته باشد.

بر این اساس فوتبال باشگاهی ایران با یک پله صعود بالاتر از کره‌جنوبی در رده پنجم ایستاده است.

البته این در شرایطی است که در آخرین رده‌بندی اعلام شده از سوی AFC فوتبال باشگاه‌های ایران با 81.724 امتیاز پس از کره جنوبی در رده ششم قرار دارد، اما فوتی رنگینگز اعلام کرده است که فوتبال ایران با عبور از کره‌جنوبی جایگاه پنجم را به خود اختصاص داده است.

فوتبال باشگاهی ایران امتیاز 82.089 را بدست آورده است و کره‌جنوبی با امتیاز 72.381 به رده ششم سقوط کرده است.

در این رده‌بندی فوتبال باشگاهی کشورهای چین 100.00 امتیاز ، ژاپن 99.460 امتیاز، عربستان 94.606 امتیاز و قطر 84.984 امتیاز به ترتیب رده‌های اول تا چهارم را در اختیار دارند.

رنکینگ AFC که هنوز بروزرسانی نشده است که در زیر می‌بینید.

انتهای پیام/

captcha