اربعین حسینی یک رزمایش عظیم جهانی برای توسعه و ترویج مکتب عاشورا است شعر دفاع مقدس ریشه در حماسه ها و ازخودگذشتگی های ملت ایران دارد/ فراخوان بیست و چهارمین مرحله استانی کنگره سراسری شعر دفاع مقدس و مقاومت منتشر شد جزئیات زمان برگزاری مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم  رئیس فایزر علی‌رغم تزریق 4 دوز واکسن به کرونا مبتلا شد قیمت برنج به کمتر از ۸۰ هزار تومان می رسد؟ شهید همدانی دفاع از امنیت را مردمی کرد درخواست یک اتحادیه دانشجویی از قوه قضائیه درباره اظهارات موسوی پلمپ8 واحد آرایشگاه زنانه متخلف در اراک خرید سه دستگاه خودرو ۱۸ تُنی امداد و نجات و اطفاء حریق/موافقت شورا با خرید نردبان آتش‌نشانی تجارت نیاز به وزارتخانه دارد؟
چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۰۴
کد خبر: 68239
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۳

عکس نوشت| مازوت در نیروگاه؛ دود در ریه های مردم اراک

معاون دادستان اراک گفت: استفاده از مازوت در نیروگاه بنا بر یک تصمیم کشوری است که به منظور جبران افت فشار گاز و صرفه جویی در مصرف گاز اتخاذ شده است که به علت آلودگی ایجاد شده برای شهر اراک با پیگیری های مسئولان استانی به دنبال لغو این مصوبه هستیم.

به گزارش دیار آفتاب؛ صالحی معاون دادستان عمومی و انقلاب دادگستری استان مرکزی گفت: آلودگی صنعتی شهر اراک ناشی از صنایع بزرگی مانند نیروگاه، پالایشگاه، آلومینیوم، شرکت معدنی املاح و ... است. در روزهای گذشته بوی نامطبوعی در اراک استشمام شد که ناشی از گاز مونوکسید کربن حاصل از سوخت مازوت نیروگاه شازند بود.

استفاده از مازوت در نیروگاه بنا بر یک تصمیم کشوری است که به منظور جبران افت فشار گاز و صرفه جویی در مصرف گاز اتخاذ شده است. به دنبال پیگیری‌های مسئولان استانی، در تلاشیم این مصوبه را ملغی کنیم.

captcha
آخرین اخبار