افزایش ۲۵ برابری آنتی‌بادی‌ با تزریق واکسن در دوز سوم فواید رژیم غذایی خام بر سلامت جسم و روان ظرفیت‌های فضای مجازی برای اشتغال زنان / «آموزش»؛ لازمه رشد مشاغل مجازی  بدون فوتی و شناسایی ۱۰۰ مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته مردم اراک تیم آلومینیوم را دوست دارند و باید به آن بها داد/ اولویتم ساختار و حرفه‌ای بودن تیم است کدام اژدر‌های ایرانی قاتل ناو‌های هواپیمابر آمریکایی هستند؟ صعود آلومینیوم در ضیافت پنالتی ها/ وداع تلخ و زودهنگام محرم با جام حذفی آغاز اجرای موافقتنامه ۲۵ ساله ایران و چین موفقیتی راهبردی است توافق با چین فرمولی مجزا از روند مذاکرات است/ دوران دیپلماسی تک بعدی به پایان رسیده است بازیکن ژاپنی که الهام بخش کارتون «فوتبالیست ها» و شخصیت «سوباسا» شد
دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۷
کد خبر: 68239
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۳

عکس نوشت| مازوت در نیروگاه؛ دود در ریه های مردم اراک

معاون دادستان اراک گفت: استفاده از مازوت در نیروگاه بنا بر یک تصمیم کشوری است که به منظور جبران افت فشار گاز و صرفه جویی در مصرف گاز اتخاذ شده است که به علت آلودگی ایجاد شده برای شهر اراک با پیگیری های مسئولان استانی به دنبال لغو این مصوبه هستیم.

به گزارش دیار آفتاب؛ صالحی معاون دادستان عمومی و انقلاب دادگستری استان مرکزی گفت: آلودگی صنعتی شهر اراک ناشی از صنایع بزرگی مانند نیروگاه، پالایشگاه، آلومینیوم، شرکت معدنی املاح و ... است. در روزهای گذشته بوی نامطبوعی در اراک استشمام شد که ناشی از گاز مونوکسید کربن حاصل از سوخت مازوت نیروگاه شازند بود.

استفاده از مازوت در نیروگاه بنا بر یک تصمیم کشوری است که به منظور جبران افت فشار گاز و صرفه جویی در مصرف گاز اتخاذ شده است. به دنبال پیگیری‌های مسئولان استانی، در تلاشیم این مصوبه را ملغی کنیم.

captcha
آخرین اخبار