پزشک اراکی که کرونا را شکست داد گزارش تصویری| بارش باران و آبگرفتگی معابر در اراک امام باقر(ع) از دعای ابراهیم نبی برای توجه مردم به اهل‌بیت می‌گوید پیوستن ایران به لیست سیاه FATF بهتر از پذیرش آن است/ حامیان FATF عوامل بیگانه هستند عکس/ مجاهدت فرزندان ایران برای مقابله با کرونا وضعیت کاروان ایران برای المپیک ۲۰۲۰ توکیو/ ۴۷ سهمیه در ۱۱ رشته شمخانی: از دادستان کل کشور خواستم اظهارات امیرآبادی را صحت سنجی و نتیجه را اعلام کند نماز مستحبی ماه رجب که پیامبر برای اجابت دعا سفارش کردند رژیم غذایی عاملی موثر در بروز سکته مغزی تفکری که امید را لازمه دفع بلا می داند/ ظهورِ حقایق، راهِ درمانِ بشرِ پر تنشِ امروز
سه شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۲
کد خبر: 68171
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش:

هیچ قدرتی در مقابل جمهوری اسلامی توانایی اظهار وجود ندارد /برگزاری بیش از 60 عنوان برنامه در دهه فجر در تفرش

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش "انقلاب اسلامی، زنده و پویا در پرتو ولایتمداری، جهاد و مقاومت" را شعار محوری دهه فجر امسال اعلام و با اشاره به برنامه های دهه فجر در تفرش گفت: در طول دهه فجر انقلاب اسلامی 60 عنوان برنامه در سطح شهرستان، حوزه ها و پایگاههای بسیج اجرا می شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از ندای تفرش، سرهنگ پاسدار محسن صادقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش در نشست خبری دهه فجر در جمع خبرنگاران تفرش با اشاره به چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: انقلاب اسلامی زنده و پویا در پرتو ولایت فقیه در حال حرکت به سمت اهداف متعالی است.

صادقی، با اشاره به حوادث و اتفاقات کشور در هفته های اخیر، اظهار کرد: انقلاب اسلامی در مسیر جدیدی قرار گرفته است و گام دوم انقلاب را طی می کند.

وی، به شهادت سپهبد سلیمانی اشاره کرد و افزود: جریان مقاومت تنها در ایران وجود ندارد بلکه در تمام جهان وجود دارد که با شهادت یک نفر خاموش نمی شود بلکه سبب گسترش و فراگیرتر شدن این ایدئولوژی و مکتب می شود. این امر سرعت نابودی آمریکا و استکبار را به شدت افزایش می دهد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش، حمله موشکی سپاه به پایگاه نظامی عین الاسد را حاکی از اقتدار جمهوری اسلامی در صحنه های بین المللی عنوان کرد و گفت: هیچ قدرتی در مقابل جمهوری اسلامی توانایی اظهار وجود ندارد و این اقتدار، شکوه، تفکر و مکتب رشد خود را پیدا می کند.

صادقی، "انقلاب اسلامی، زنده و پویا در پرتو ولایتمداری، جهاد و مقاومت" را شعار محوری دهه فجر امسال اعلام و با اشاره به برنامه های دهه فجر در تفرش، اضافه کرد: در طول دهه فجر انقلاب اسلامی 60 عنوان برنامه در سطح شهرستان، حوزه ها و پایگاههای بسیج اجرا می شود.

وی، نواختن زنگ انقلاب توسط اقشار و طیف های مختلف، دیدار با خانواده شهدا، برگزاری نشستها و نهضتهای روشنگری، تربیتی و بصیرتی، عطرافشانی قبور شهدا، افتتاح پروژه های محرومیت زدایی، برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی را از جمله برنامه های شاخص این دهه در تفرش عنوان کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش با اشاره به افتتاح 10 منزل جهت سیلزدگان شهرستان تفرش، خاطر نشان کرد: امسال 10 منزل محروم ویژه سیلزدگان تفرشی در مقاطع مختلف زمانی افتتاح می شود. اقدامات اجرایی و امکاناتی احداث این منازل توسط بسیج سازندگی تفرش انجام شده است. در دهه فجر یک منزل افتتاح می شود.

انتهای پیام/

captcha