پزشک اراکی که کرونا را شکست داد گزارش تصویری| بارش باران و آبگرفتگی معابر در اراک امام باقر(ع) از دعای ابراهیم نبی برای توجه مردم به اهل‌بیت می‌گوید پیوستن ایران به لیست سیاه FATF بهتر از پذیرش آن است/ حامیان FATF عوامل بیگانه هستند عکس/ مجاهدت فرزندان ایران برای مقابله با کرونا وضعیت کاروان ایران برای المپیک ۲۰۲۰ توکیو/ ۴۷ سهمیه در ۱۱ رشته شمخانی: از دادستان کل کشور خواستم اظهارات امیرآبادی را صحت سنجی و نتیجه را اعلام کند نماز مستحبی ماه رجب که پیامبر برای اجابت دعا سفارش کردند رژیم غذایی عاملی موثر در بروز سکته مغزی تفکری که امید را لازمه دفع بلا می داند/ ظهورِ حقایق، راهِ درمانِ بشرِ پر تنشِ امروز
سه شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۷
کد خبر: 68153
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۵

حاشیه‌سازی و دوقطبی کردن مردم؛ کار ویژه شخص حسن روحانی تا انتخابات

روحانی در سخنان امروز خود ۲ شبهه، ۳ اتهام، یک توهین، ۳ دروغ و ۳ تحریف واقعیت داشت تا رکورد جدیدی در پایین آوردن شأن جایگاه ریاست جمهوری در کارنامه خود ثبت کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ روحانی در سخنان امروز خود ۲ شبهه، ۳ اتهام، یک توهین، ۳ دروغ و ۳ تحریف واقعیت داشت تا رکورد جدیدی در پایین آوردن شأن جایگاه ریاست جمهوری در کارنامه خود ثبت کند.

طرح شبهات تکراری درباره رفراندوم و سلامت انتخابات، اتهام زنی به شورای نگهبان و تشکیک در سلامت انتخابات، توهین به برخی کشورهای منطقه، دروغ درباره شرایط اقتصادی، نظر رهبر انقلاب پیرامون FATF و نسبت شرایط اقتصادی با لوایح استعماری آن و همچنین تحریف واقعیات سال ۹۶، نتایج تماس با اوباما و تمایل ترامپ درباره عدم تصویب لوایح FATF ازجمله مواردی است که تنها در یک سخنرانی رئیس دولت به آن اشاره‌شده است.

برخی ناظران معتقد هستند حملات مکرر روحانی به شورای نگهبان ارتباط مستقیم با رد صلاحیت داماد وی دارد.

برهم زدن آرامش کشور از سوی مجری انتخابات نیز ازجمله محورهایی است که کاربران شبکه‌های اجتماعی در مورد سخنان روحانی، به آن اشاره‌کرده‌اند.

روحانی مکالمات منتقدان را شنود می‌کند؟

روحانی امروز در بخشی از سخنانش گفت: «شما‌ها که در جلسات خصوصی خود می‌گویید مجلس بعدی صددرصد مال ما هست و اگه مال شماست چرا غصه می‌خورید؟ شما که اینجوری در اتاق فکر گفتید مجلس بعدی صددرصد مال ماست الحمدالله مال شماست اگر مال شماست بگذارید یک رقابت شکل بگیرد».

سوال اساسی اینجاست که حسن روحانی که بار‌ها در ظاهر از مذمت شنود سخن گفته چگونه به مکالمات خصوصی و محتوای جلسات مورد اشاره اش دسترسی دارد؟ غیر از شنود چه ابزار دیگری میتواند این امکان را در اختیار قرار دهد؟

پیشتر منتقدان دولت و برخی نمایندگان مجلس نسبت به احتمال شنود از سوی دولت امنیتی حسن روحانی هشدار داده بودند.

منبع: مرکز پایش و تحلیل اخبار

انتهای پیام/

captcha