چرا دستیاران اسکوچیچ معرفی نمی‌شوند؟ بانک‌ها ملزم به امهال ۵ساله بدهی واحدهای تولیدی شدند گلزار شهدای کرمان، امسال مقصد راهیان‌نور می‌شود؟ حراج شناسنامه در جمعه بازار بهارستان! مواضع مهم نماینده ولی فقیه در خصوص انتخابات و اتفاقات تبلیغاتی در شهر اراک انتخابات نماد مردم سالاری دینی و ایجاد وحدت در کشور است/36 شعبه اخذ رای در فراهان دایر می شود اتاق اقتدار جمهوری اسلامی ایران کجاست؟ مجلس اگر دغدغه مردم را نداشته باشد نمی تواند کاری را پیش ببرد مهر تایید منتقدان و خبرنگاران برفیلم اولی‌ها جولان قهرمان‌ها با «لباس شخصی» در جشنواره فجر ماهواره‌ امیرکبیر توسط 91 دانشمند ایرانی ساخته می شود
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۳
کد خبر: 67966
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵
گزارش تصویری؛

همایش خانوادگی صبح و نشاط در زرندیه

 همایش پیاده‌روی صبح و نشاط روز جمعه چهارم بهمن ماه با حضور گسترده مردم در شهرستان زرندیه برگزار شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ در آستانه گرامیداشت یوم الله دهه مبارکه فجر صبح امروز همایش خانوادگی صبح و نشاط در زرندیه برگزار شد.

زاهدی معاون ورزشی استان گفت: این همایش پیرو منویات مقام معظم رهبری در راستای ارتقای سطح تندرستی و سلامت تمامی آحاد جامعه خصوصاً خانواده‌ها در شهرستانها ومرکز استان برگزار می‌شود.

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: افزایش نشاط و شادی در سطح جامعه و همچنین شناسایی و معرفی رشته‌های مختلف ورزشی به جوانان و ایجاد فرهنگ پیاده‌روی در بین اقشار مختلف جامعه از مهم‌ترین اهداف برگزاری این همایش است.

وی با بیان اینکه رشته‌های مختلف ورزش علاوه بر تاثیراتی که بر جسم و روحیه فرد می‌گذارد، باید زمینه‌ساز افزایش نشاط اجتماعی و سلامت جامعه شود، گفت: برای تحقق این مهم نیازمند فرهنگ‌سازی هستیم که باید در این زمینه همه مردم و مسئولان تلاش جدی داشته باشند.

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی افزود : ورزش هوازی آن هم در ساعات اولیه روز نه تنها فرصت استفاده از هوای پاکیزه و آرامش و سکوت را برای افراد فراهم می‌کند بلکه باعث تامین اکسیژن کافی برای یک روز و افزایش روحیه و تمدد اعصاب برای شهروندان می‌شود.

زاهدی خاطرنشان کرد : ورزش صبحگاهی باعث می‌شود فرد با روحیه و انگیزه بیشتری برای برنامه‌های روزانه خود تلاش کند و با آرامشی که در ابتدای روز کسب می‌کند توانایی مقابله با ناملایمات و سختی‌های روزمره را به دست ‌آورد.

captcha