آیا هاشمی امام را گول زد؟ دیوان محاسبات کشور: دستور جهانگیری مبنی بر عودت پرونده کشت و صنعت از هیات داوری مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج به روز دوم رسید/ وقتی سوژه بازی‌سازی بسیج صهیونیست‌ها را عصبانی کرد شناسایی 247 مبتلا به کرونا در استان مرکزی/تعداد فوتی ها به 492 نفر رسید بهره برداری از ۱۲ پروژه محرومیت زدایی در بخش های روستایی زرندیه اجرای ۱۴۰ پروژه آبرسانی کشاورزی در دستور کار بسیج سازندگی استان مرکزی قرار دارد/بهره برداری از ۲۷۰ پروژه محرومیت زدایی در هفته دفاع مقدس فعالیت های محرومیت زدایی نقطه مقابل با اقدامات و توطئه های دشمنان است توقیف محموله 5 میلیارد ریالی لوازم خانگی قاچاق در استان مرکزی 2کشته و 2 مجروح در سانحه رانندگی محور اراک – توره واگذاری سهام پرسپولیس و استقلال از طریق فرابورس/ وجود ۶۱ هزار اماکن ورزشی در کشور
جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۲
کد خبر: 67944
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
گزارش تصویری؛

اراک بعد از بارش برف

بعد از بارش برف در روز چهارشنبه در بیشتر مناطق استان مرکزی امروز یخبندان و سرما استان مرکزی و شهر اراک را فرا گرفته است.

به گزارش دیار آفتاب؛  روز چهارشنبه بود که بارش برف بیشتر مناطق استان مرکزی را در برگرفت و باعث تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات و…در اراک شد.

علاوه بر بارش برف تردد در محورهای کوهستانی استان را دچار مختل کرد و هم اکنون طبق اعلام پلیس راه استان تردد در  منطقه کوهستانی و محورهای منتهی به اراک فقط با زنجیرچرخ امکان پذیر است.

امروز اما موج یخبندان و سرما استان را فرا گرفته است و طبق اعلام هواشناسی فردا موج بارش برف سنگین دوباره استان را فرا خواهد گرفت.

captcha