امتناع وحدت میان جهان‌بینی دینی و ناسیونالیسم افراطی جزئیات برنامه ائتلاف اصولگرایان برای نجات اقتصاد در گفتگو با خاندوزی/ مجلس یازدهم باید معضل «تعارض منافع» را برچیند قاعده «اهم و مهم» و ضرورت شکل گیری مجلس انقلابی/ چگونه یک مجلس در تراز انقلاب شکل می‌گیرد؟ مرگ کارگر بر اثر ریزش ناگهانی سقف در زرندیه چرا دستیاران اسکوچیچ معرفی نمی‌شوند؟ بانک‌ها ملزم به امهال ۵ساله بدهی واحدهای تولیدی شدند گلزار شهدای کرمان، امسال مقصد راهیان‌نور می‌شود؟ حراج شناسنامه در جمعه بازار بهارستان! مواضع مهم نماینده ولی فقیه در خصوص انتخابات و اتفاقات تبلیغاتی در شهر اراک انتخابات نماد مردم سالاری دینی و ایجاد وحدت در کشور است/36 شعبه اخذ رای در فراهان دایر می شود
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۴
کد خبر: 67944
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
گزارش تصویری؛

اراک بعد از بارش برف

بعد از بارش برف در روز چهارشنبه در بیشتر مناطق استان مرکزی امروز یخبندان و سرما استان مرکزی و شهر اراک را فرا گرفته است.

به گزارش دیار آفتاب؛  روز چهارشنبه بود که بارش برف بیشتر مناطق استان مرکزی را در برگرفت و باعث تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات و…در اراک شد.

علاوه بر بارش برف تردد در محورهای کوهستانی استان را دچار مختل کرد و هم اکنون طبق اعلام پلیس راه استان تردد در  منطقه کوهستانی و محورهای منتهی به اراک فقط با زنجیرچرخ امکان پذیر است.

امروز اما موج یخبندان و سرما استان را فرا گرفته است و طبق اعلام هواشناسی فردا موج بارش برف سنگین دوباره استان را فرا خواهد گرفت.

captcha