کاهش 8 درجه ای دمای هوا از فردا/ بارش باران و برف در کشور آغاز می‌شود عکس/کمپین «من هم رأی می دهم چون...» در اراک تشکیل شد مواضع مهم نماینده ولی فقیه در خصوص اتفاقات تبلیغاتی در شهر اراک امتناع وحدت میان جهان‌بینی دینی و ناسیونالیسم افراطی جزئیات برنامه ائتلاف اصولگرایان برای نجات اقتصاد در گفتگو با خاندوزی/ مجلس یازدهم باید معضل «تعارض منافع» را برچیند قاعده «اهم و مهم» و ضرورت شکل گیری مجلس انقلابی/ چگونه یک مجلس در تراز انقلاب شکل می‌گیرد؟ مرگ کارگر بر اثر ریزش ناگهانی سقف در زرندیه چرا دستیاران اسکوچیچ معرفی نمی‌شوند؟ بانک‌ها ملزم به امهال ۵ساله بدهی واحدهای تولیدی شدند گلزار شهدای کرمان، امسال مقصد راهیان‌نور می‌شود؟
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۵
کد خبر: 67938
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۹
دبیر شورای عالی فضای مجازی خبر داد

حمایت از تولیدات برتر دومین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسيج

دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: از تولیدات برتر "دومین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسيج" حمایت می‌کنیم.rn

به گزارش دیار آفتاب؛ ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی صبح امروز با حضور در اتاق مانیتورینگ دومین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج از نزدیک در جریان برگزاری رقابت شرکت کنندگان در سراسر کشور قرار گرفت.

فیروزآبادی در این بازدید با مراکز استانها و محلهای برگزاری رویداد در سراسر کشور ارتباط زنده برقرار و در سخنانی گفت: امروز بیشترین توطئه‌ها علیه جوانان ما در فضای مجازی رخ داده است؛ به عنوان نمونه در یک اقدام بی‌سابقه، اپلیکیشن‌های ایرانی از روی گوشی 30 میلیون کاربر حذف شد.

وی افزود: ده‌ها هزار صفحه مجازی در توییتر و اینستاگرام که تولید محتوایی مخالف با دشمنان داشتند حذف شدند؛ لذا نیاز ما به داشتن زیرساخت‌های بومی بیش از پیش احساس می شود.

دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: بعد از این مسابقات تلاش می‌کنیم تولیدات برندگان را در سکوی‌های ملی و آپ استورهای بومی قرار داده و در مرکز ملی فضای مجازی کشور از آنها حمایت می‌کنیم.

انتهای پیام/

captcha