کاهش 8 درجه ای دمای هوا از فردا/ بارش باران و برف در کشور آغاز می‌شود عکس/کمپین «من هم رأی می دهم چون...» در اراک تشکیل شد مواضع مهم نماینده ولی فقیه در خصوص اتفاقات تبلیغاتی در شهر اراک امتناع وحدت میان جهان‌بینی دینی و ناسیونالیسم افراطی جزئیات برنامه ائتلاف اصولگرایان برای نجات اقتصاد در گفتگو با خاندوزی/ مجلس یازدهم باید معضل «تعارض منافع» را برچیند قاعده «اهم و مهم» و ضرورت شکل گیری مجلس انقلابی/ چگونه یک مجلس در تراز انقلاب شکل می‌گیرد؟ مرگ کارگر بر اثر ریزش ناگهانی سقف در زرندیه چرا دستیاران اسکوچیچ معرفی نمی‌شوند؟ بانک‌ها ملزم به امهال ۵ساله بدهی واحدهای تولیدی شدند گلزار شهدای کرمان، امسال مقصد راهیان‌نور می‌شود؟
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۲
کد خبر: 67934
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲
به دلیل سرما؛

 ادارات اراک روز پنج شنبه تعطیل شد 

 پیرو مصوبه استانداری استان مرکزی مبنی بر برودت هوا و افزایش مصرف انرژی، روز پنجشنبه ۳ بهمن تمامی ادارات اراک تعطیل است.

به گزارش دیار آفتاب؛ متن دستور العمل تعطیلی ادارات شهر اراک از سوی استانداری مرکزی به شرح زیر است. 

ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه با توجه به گزارش و پیشنهاد شرکت توزیع نیروی برق و گاز استان به علت برودت هوا و افزایش مصرف بیش از حد انرژی و جهت جلوگیری از احتمال قطع گاز و برق در استان و سایر نقاط کشور جلسه مشترک ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران، شورای تامین استان و کمیته اضطراری آلودگی هوا در روز سه شنبه  تشکیل و تصمیمات ذیل اتخاذ گردید.

1- کلیه ادارات، دانشگاه ها، مدارس و موسسات دولتی به جز دستگاه‌های خدمات‌رسان، امدادیو بهداشتی درمانی، شهرداری و راهداری روز پنجشنبه مورخه سوم بهمن ماه ۹۸ در شهر اراک اراک تعطیل می باشند.

2- کلیه ادارات موظف می باشند تمهیدات لازم جهت خاموش کردن دستگاه ها و سیستم های حرارتی و غیر ضروری از پایان وقت اداری روز چهارشنبه 2 بهمن لغایت شنبه 5 بهمن را اقدام نمایند.

3- مقرر گردید کلیه دستگاه اجرایی استان مرکزی نسبت به صرفه جویی انرژی اقدام لازم معمول نمایند.

انتهای پیام/

captcha