کشاورزان توان خرید کودهای شیمیایی را ندارند/کمبود بذر گندم اصلاح شده /افزایش قیمت گندم بدون نظارت بر تورم بخش کشاورزی حمایت از کشاورز نیست! ضرورت الگوبرداری از فرهنگ دفاع مقدس برای رفع مشکلات کشور کاهش ۱۰ درصدی میزان قند، نمک و چربی محصولات غذایی استان برگزیدگان دومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج معرفی شدند واکنش سخنگوی وزارت امورخارجه به بیانیه اخیر اتحادیه اروپا در شورای حقوق بشر 15 سال تعلل در طرح «پزشک خانواده»/«نظام ارجاع»هزینه‌‌ درمان 50 میلیون ایرانی را کاهش می‌دهد نرخ ارز و طلا همچنان بر مدار افزایش قیمت؛ علت اُفت شاخص کل بورس چیست؟ «تعریف» دفاع مقدس مانع «تحریف» دفاع مقدس سازش با رژیم صهیونیستی؛ مقدمه انقلاب مردمی بحرین/ چرا اردن و مصر برای عادی سازی روابط با اسرائیل پیش قدم نشدند؟ تاریخچه دیدارهای استقلال با ازبک ها/ آمار امیدوارکننده آبی‌ها
شنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۱
کد خبر: 67932
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان مرکزی خبر داد

رصد و شناسایی ۱۵ مورد تخلف انتخاباتی در فضای مجازی

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان مرکزی از رصد و شناسایی ۱۵ مورد تخلف انتخاباتی در فضای مجازی استان مرکزی خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ محسن خیرمند معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان مرکزی در خصوص تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی گفت: در زمانی قرار داریم که احتمال تبلیغات غیر مجاز وجود دارد این درحالی است که تا زمان اعلام رسمی و نهایی شورای نگهبان هیچ یک از نامزدهای احتمالی فعلی و هوادارانشان حق انجام تبلیغات را ندارند.

خیرمند افزود: در حوزه پیشگیری و رسیدگی به تخلفات و جرائم انتخاباتی، ستادی با همین عنوان در قوه قضاییه شکل گرفته است و این ستاد رصد فعالیت افراد در فضای مجازی را بر عهده دارد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۵ مورد تخلف، رصد و شناسایی شده است عنوان کرد: برخی از این افراد تذکر گرفته و برای برخی دیگر تشکیل پرونده شده است.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان مرکزی ضمن بیان اینکه در بحث فضای مجازی بیش از همه نیاز به آگاه سازی مردم داریم، اظهار کرد: متاسفانه برخی از افراد نمی دانند که برخی از اقدامات در حال حاضر جرم محسوب می شود.

وی با تاکید براینکه قانون گذاران علاوه بر جرم انگاری برای این دست اقدامات مجازات سنگینی نیز در نظر گرفته اند، خاطر نشان کرد: تمام تلاش ستاد پیشگیری و رسیدگی به تخلفات و جرائم انتخاباتی این است که تا جایی که می توانیم مردم را آگاه کنیم تا این دست اقدامات انجام نشود.

انتهای پیام/

captcha