کاهش 8 درجه ای دمای هوا از فردا/ بارش باران و برف در کشور آغاز می‌شود عکس/کمپین «من هم رأی می دهم چون...» در اراک تشکیل شد مواضع مهم نماینده ولی فقیه در خصوص اتفاقات تبلیغاتی در شهر اراک امتناع وحدت میان جهان‌بینی دینی و ناسیونالیسم افراطی جزئیات برنامه ائتلاف اصولگرایان برای نجات اقتصاد در گفتگو با خاندوزی/ مجلس یازدهم باید معضل «تعارض منافع» را برچیند قاعده «اهم و مهم» و ضرورت شکل گیری مجلس انقلابی/ چگونه یک مجلس در تراز انقلاب شکل می‌گیرد؟ مرگ کارگر بر اثر ریزش ناگهانی سقف در زرندیه چرا دستیاران اسکوچیچ معرفی نمی‌شوند؟ بانک‌ها ملزم به امهال ۵ساله بدهی واحدهای تولیدی شدند گلزار شهدای کرمان، امسال مقصد راهیان‌نور می‌شود؟
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۲
کد خبر: 67930
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی منصوب شد

طی حکمی از سوی معاونت امور حقوقی، مجلس و امور استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت، سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی منصوب شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ طی حکمی از سوی معاونت امور حقوقی، مجلس و امور استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت، «جواد حسنی»، مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی به حفظ سمت به عنوان سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی منصوب شد.

 حسنی، قائم مقام سازمان بازرگانی، معاون اداری و مالی سازمان بازرگانی، معاون بازرسی و نظارت سازمان بازرگانی، مدیر ادارات بازرسی شهرستان‌های تفرش، شازند و اراک را در سوابق اجرایی خود دارد.

وی از سال 90 تا 98 عضویت هیئت مدیره شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه یک کشور را هم در کارنامه سوابق خود دارد.

حسنی درحال حاضر مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی بوده که با حفظ سمت به سرپرستی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی منصوب شده و امروز معارفه وی انجام شد.

پیش از این «محمدرضا حاجی‌پور»، ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی را برعهده داشت که در پی جرایمی در این سازمان بازداشت شد

انتهای پیام/

captcha