کاهش 8 درجه ای دمای هوا از فردا/ بارش باران و برف در کشور آغاز می‌شود عکس/کمپین «من هم رأی می دهم چون...» در اراک تشکیل شد مواضع مهم نماینده ولی فقیه در خصوص اتفاقات تبلیغاتی در شهر اراک امتناع وحدت میان جهان‌بینی دینی و ناسیونالیسم افراطی جزئیات برنامه ائتلاف اصولگرایان برای نجات اقتصاد در گفتگو با خاندوزی/ مجلس یازدهم باید معضل «تعارض منافع» را برچیند قاعده «اهم و مهم» و ضرورت شکل گیری مجلس انقلابی/ چگونه یک مجلس در تراز انقلاب شکل می‌گیرد؟ مرگ کارگر بر اثر ریزش ناگهانی سقف در زرندیه چرا دستیاران اسکوچیچ معرفی نمی‌شوند؟ بانک‌ها ملزم به امهال ۵ساله بدهی واحدهای تولیدی شدند گلزار شهدای کرمان، امسال مقصد راهیان‌نور می‌شود؟
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۲
کد خبر: 67929
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۹

شکست هیمنه رسانه ای دشمنان مهمترین رسالت جوانان و نوجوانان انقلابی است

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به اینکه امروز دشمن با امپراطوری های رسانه ای به دنبال ضربه زدن به انقلاب است گفت: شکست هیمنه رسانه ای دشمنان مهمترین رسالت امروز جوانان و نوجوانان انقلابی است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محمد گودرزی مقدم معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی صبح امروز در مراسم افتتاحیه اولین گردهمایی فعالان فضای مجازی بسیج استان مرکزی که در سالن ورزشی ستاد سپاه روح الله در حال برگزاری است؛گفت: امروز در یک جنگ نابرابر با دشمن که بیشتر در حوزه جنگ نرم و فضای مجازی متمرکز شده، قرار گرفتیم و دشمن از همه توان برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی پای کار آمده است.

وی افزود:اهمیت فضای مجازی به اندازه ای است که مقام معظم رهبری بارها بر روی آن تاکید داشته اند و فرموده اند با خلاقیت و ابتکار عمل باید این تهدید را به فرصت برای جوانان تبدیل کرد.

وی با اشاره به توطئه های دشمنان در طول این چهل سال، بیان کرد: ۳ تهدید بزرگ جنگ سخت، نیمه سخت و نرم امروز توسط دشمنان برای انقلاب اسلامی مطرح است که در جنگ سخت سرداران و فرماندهان همچون حاج قاسم سلیمانی در این چهل سال توانسته اند سایه جنگ را از کشور دور کنند، در جنگ نیمه سخت هم سایه آن توسط بسیجیان جان بر کف دور شده است و امروز جوانان انقلابی در فضای مجازی وظیفه دارند سایه جنگ نرم را از این کشور دور کنند.

وی ادامه داد:در طول چهل سال انقلاب اسلامی دشمنان ملت تمام راهبردها و شگردهای موجود را برای زمین زدن انقلاب به کار گرفته اند که این توطئه ها با هوشمندی مقام معظم رهبری و بصیرت مردم خنثی شده اند.

وی تصریح کرد: با یک تجزیه و تحلیل کلی در مورد ابعاد و راهبردهای دشمنان به این مسئله پی می بریم که دشمن در سه حوزه هسته ای، موشکی و قدرت منطقه ای به دنبال ضربه زدن است.

وی با اشاره به راهبرد جدید دشمن عنوان کرد: دشمن با برجام قصد داشت قدرت هسته ای کشور را از بین ببرد و بعد از آن با برنامه ریزی های برجام های بعدی قدرت موشکی را تضعیف کند و امروز هم با توطئه انگیزی منطقه ای به دنبال مهار قدرت منطقه ای است که باید برای این سه حوزه روشنگری داشته باشیم.

وی افزود: امروز دشمن با امپراطوری های رسانه ای بیش از گذشته فعال شده است که باید هیمنه رسانه ای دشمنان هم در جنگ رسانه ای توسط جوانان شکسته شود و این رسالت مهم جوانان و نوجوانان انقلابی است.

وی خاطر نشان کرد: تشییع و بدرقه باشکوه حاج قاسم دشمن را دچار عجز و ناتوانایی مضاعف کرده که تمام نقشه ها و راهبردهای آنها را به هم ریخته است و بخشی از آن به ایمان و عمل صالح خود سردار سلیمانی بر می گردد که با شهادتشان باعث شدند بسیاری از ملت ها در غم از دست دادن او ناراحت شوند.

انتهای پیام/

captcha