منتخب مردم در حوزه انتخابیه خمین مشخص شد رعایت بهداشت فردی بهترین راه کنترل کرونا/ افراد از خرید بیش از حد نیازِ ماسک خودداری کنند افزایش تقاضا برای خرید ماسک، هیاهویی برای هیچ زمان پخش فصل دوم عصر جدید مشخص شد ابراز نگرانی پوتین از فعالیت تروریست‌ها در ادلب نوشابه‌های گازدار با بدن ما چه می‌کنند؟ هیچ آمار مثبتی از کرونا را از مردم پنهان نمی‌کنیم سخنگوی وزارت خارجه: قرار گرفتن ایران در فهرست سیاه FATF یک اقدام سیاسی است مبارزه با فساد باید از مسیر قابلیت‌های فرهنگ عمومی باشد مشارکت ایران در رویدادهای گردشگری روسیه/نهایی شدن لغو روادیدگروهی
شنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۹
کد خبر: 67922
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۶

برگزاری نخستین رویداد رقابتی تولید محتوای فضای مجازی دراستان مرکزی

معاون هماهنگ‌کننده سپاه روح‌الله از برگزاری نخستین رویداد رقابتی تولید محتوای فضای مجازی دراستان مرکزی خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار گودرزی معاون هماهنگ‌کننده سپاه روح‌الله با اشاره به برگزاری نخستین رزمایش تولید محتوا بسیج در روزهای دوم، سوم و چهارم بهمن‌ماه گفت: نخستین رزمایش تولیدات تخصصی فعالان فضای مجازی بسیج استان مرکزی همزمان با 31 استان کشور و به همت مرکز فضای مجازی سپاه روح الله ویژه گرامیداشت ایام الله مبارک دهه فجر برگزار خواهد شد.

وی افزود: در رویداد رقابتی که از ساعت 8 صبح روز دوم بهمن‌ماه آغاز و تا ساعت 8 صبح روز چهارم بهمن‌ماه ادامه دارد، 8 تیم از شهرستان‌های استان در سه رشته اپ، گیم و انیمیشن به صورت ۴۸ ساعته در سالن ورزشی ستاد سپاه روح‌الله با یکدیگر رقابت می‌کنند و سه تیم منتخب هیات داوران در مراسم اختتامیه تجلیل خواهند شد.

  گودرزی ادامه داد: باتوجه به اینکه این رویداد همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد، برترین‌های هر بخش ضمن کسب جوایز ارزنده، به عنوان نماینده استان مجوز حضور در دومین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج را دریافت می‌کنند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه روح‌الله هدف از برگزاری این رزمایش را ارتقاء و رشد توانمندی‌های فنی و خلاقانه بسیجیان، شناسایی استعدادهای برتر بسیج در حوزه فضای مجازی برشمرد و تاکید کرد: نظر به تأکیدات مکرر مقام معظم رهبری در مورد اهمیت فضای مجازی و لزوم حضور پرقدرت بسیجیان و افسران جوان جبهه انقلاب، بسیج هم با لحاظ شرایط کنونی در این حوزه با سازماندهی و هوشمندانه ورود پیدا کرده تا بخشی از ماموریت خود را در عرصه جنگ نرم ایفا کند.

 وی با تاکید بر اینکه اهمیت فضای مجازی به اندازه اهمیت انقلاب اسلامی است،گفت: خوشبختانه جوانان بسیجی امروز در عرصه فضای  مجازی نیز توانسته‌اند در مقابل دشمن موفق عمل کنند.

 گودرزی تولید محتوا را یکی از مهم‌ترین و ضروری‌ترین موارد در فضای مجازی دانست و افزود: دلیل این میزان اهمیت در رابطه با این موضوع، مخاطبان و کاربران میلیونی است که ساعت‌ها به‌منظور بهره بردن و استفاده کردن از این تولیدات محتوایی به فضای مجازی مراجعه می‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه امروز فضای مجازی قیچی دولبه تهدید و فرصت برای کشور است، گفت: دشمنان در تلاش برای تغییر ذائقه مردم هستند و امروزه با توجه به شرایط جنگ نرم دشمن و تهاجم بی‌امان دشمن به حریم فکری، عقیدتی و فرهنگی کشور در این فضا ضرورت حضور بسیج بیش از پیش احساس می‌شود.

انتهای پیام/

captcha