عکس/کمپین «من هم رأی می دهم چون...» در اراک تشکیل شد مواضع مهم نماینده ولی فقیه در خصوص اتفاقات تبلیغاتی در شهر اراک امتناع وحدت میان جهان‌بینی دینی و ناسیونالیسم افراطی جزئیات برنامه ائتلاف اصولگرایان برای نجات اقتصاد در گفتگو با خاندوزی/ مجلس یازدهم باید معضل «تعارض منافع» را برچیند قاعده «اهم و مهم» و ضرورت شکل گیری مجلس انقلابی/ چگونه یک مجلس در تراز انقلاب شکل می‌گیرد؟ مرگ کارگر بر اثر ریزش ناگهانی سقف در زرندیه چرا دستیاران اسکوچیچ معرفی نمی‌شوند؟ بانک‌ها ملزم به امهال ۵ساله بدهی واحدهای تولیدی شدند گلزار شهدای کرمان، امسال مقصد راهیان‌نور می‌شود؟ حراج شناسنامه در جمعه بازار بهارستان!
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲
کد خبر: 67735
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۱

معرفی نفرات برتر مسابقات دو کوهستان قهرمانی کشور در اراک

مسابقات دو کوهستان قهرمانی کشور با حضور ۶۲ دونده در دو بخش بانوان و آقایان، روز جمعه در اراک برگزار شد.

به گزارش دیار آفتاب؛مسابقات دو کوهستان قهرمانی کشور با حضور ۶۲ دونده در دو بخش بانوان و آقایان در مسیر ۲۲ کیلومتری دشت بهشت منطقه نظم آباد تا منطقه کوه سرخه دره گردوی اراک برگزار شد.

در رده سنی زیر ۴۵ سال مردان، یاسین رجبی از استان مرکزی، علی قره‌غیبی از استان البرز و صابر چرخی از آذربایجان شرقی و در رده سنی بالای ۴۵ سال شهرام درگاهی از استان البرز، خسرو طاووسی از استان بوشهر و ابراهیم قلعه نویی از استان مرکزی به ترتیب اول تا سوم شدند.

در بخش بانوان نیز سپیده فتوحی از تهران و آزاده موزی از تهران و فرزانه عسگری از استان مرکزی به ترتیب اول تا سوم شدند.

captcha