کشاورزان توان خرید کودهای شیمیایی را ندارند/کمبود بذر گندم اصلاح شده /افزایش قیمت گندم بدون نظارت بر تورم بخش کشاورزی حمایت از کشاورز نیست! ضرورت الگوبرداری از فرهنگ دفاع مقدس برای رفع مشکلات کشور کاهش ۱۰ درصدی میزان قند، نمک و چربی محصولات غذایی استان برگزیدگان دومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج معرفی شدند واکنش سخنگوی وزارت امورخارجه به بیانیه اخیر اتحادیه اروپا در شورای حقوق بشر 15 سال تعلل در طرح «پزشک خانواده»/«نظام ارجاع»هزینه‌‌ درمان 50 میلیون ایرانی را کاهش می‌دهد نرخ ارز و طلا همچنان بر مدار افزایش قیمت؛ علت اُفت شاخص کل بورس چیست؟ «تعریف» دفاع مقدس مانع «تحریف» دفاع مقدس سازش با رژیم صهیونیستی؛ مقدمه انقلاب مردمی بحرین/ چرا اردن و مصر برای عادی سازی روابط با اسرائیل پیش قدم نشدند؟ تاریخچه دیدارهای استقلال با ازبک ها/ آمار امیدوارکننده آبی‌ها
شنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰
کد خبر: 67707
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۴

بازتاب حضور پرشور و حماسی مردم در نماز جمعه تهران در رسانه های جهان

پایگاه خبری النشره علاوه بر انتشار بخش هایی از سخنرانی رهبر معظم انقلاب، خبر آتش زدن پرچم های آمریکا، رژیم صهیونیستی و تصاویر رئیس جمهور آمریکا را نیز مخابره کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛به نقل از مهر رسانه ها و پایگاه های مختلف خبری جهان به بازتاب حضور حماسی مردم تهران در نماز جمعه به امامت رهبر معظم انقلاب پرداختند.

ایرانی‌ها پرچم آمریکا و اسرائیل را آتش زدند

پایگاه خبری النشره علاوه بر انتشار بخش هایی از سخنرانی رهبر معظم انقلاب، خبر آتش زدن پرچم های آمریکا، رژیم صهیونیستی و تصاویر رئیس جمهور آمریکا را نیز مخابره کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، پایگاه خبری النشره به انتشار بخش هایی از سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جریان نماز جمعه امروز تهران کرد.

النشره نوشت: رهبر انقلاب اسلامی ایران تاکید کرد که حمله موشکی ایران به پایگاه آمریکا می تواند جزو ایام الله باشد و این روزها روزهای عادی نیستند.

این پایگاه خبری هم چنین نوشت که تعداد بسیار زیادی از ایرانی ها در نماز جمعه امروز تهران شرکت کردند.

النشره گزارش داد که نمازگزاران در جریان حرکت خود به سمت مصلای تهران، اقدام به آتش زدن پرچم های آمریکا و رژیم صهیونیستی و تصاویر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا کردند.

پوشش لحظه به لحظه سخنان رهبر معظم انقلاب از سوی پایگاه «العهد»

پایگاه خبری العهد سخنان رهبر معظم انقلاب را به صورت گسترده پوشش داد.

 پایگاه خبری العهد نیز مانند دیگر رسانه‌های عربی اقدام به پوشش گسترده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جریان نماز جمعه امروز تهران کرد.

این پایگاه با تغییر دادن تصویر اصلی خود، اقدام به پخش مستقیم سخنرانی رهبر معظم انقلاب کرد.

لازم به ذکر است که دیگر رسانه‌های عربی نیز قبل از آغاز سخنرانی رهبر معظم انقلاب به حضور پرشور مردم برای شرکت در نماز جمعه امروز تهران اشاره کردند.

بی بی سی: امامت امروز نماز جمعه تهران بسیار مهم است

رسانه دولتی انگلیس در گزارشی برگزاری نماز جمه تهران به امامت رهبر معظم انقلاب اسلامی را بسیار مهم عنوان کرد.

 رسانه دولتی انگلیس، بی. بی. سی در گزارشی برگزاری نمازجمعه امروز تهران را در مرکز توجهات عنوان کرد.

رسانه دولتی انگلیس در این ارتباط گزارش داد: آیت‌الله خامنه‌ای نماز جمعه این هفته را در مصلی تهران امامت می‌کند.

در این گزارش، بی.بی.سی اعلام کرد که آخرین باری که آیت‌الله خامنه‌ای نماز جمعه تهران را امامت کرد، در سال ۲۰۱۲ و در مراسم سی‌وسومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بوده است.

گزارش رسانه دولتی انگلیس، به نقل از کارشناسان این رسانه، افزوده است که امامت نماز جمعه در پایتخت ایران بسیار مهم و نمادین است که معمولاً برای زمانی نگه داشته می‌شود که عالی‌ترین مقام ایران پیام مهمی را اعلام می‌کند.

خبرگزاری دولتی فرانسه: نمازجمعه تهران در مقطعی حساس برگزار می‌شود

خبرگزاری دولتی فرانسه در گزارشی برگزاری نمازجمعه امروز تهران را در مقطعی حساس و مهم عنوان کرد.

رسانه دولتی فرانسه اعلام کرد که برگزاری نمازجمعه تهران به امامت رهبرمعظم انقلاب در مقطعی حساس صورت می‌گیرد.

خبرگزاری فرانسه، ای. اف. پی، در عین حال با ادعای اینکه اوضاع ایران ملتهب است، مدعی شد که ایران تا آستانه جنگ با آمریکا جلو رفته و سقوط تصادفی هواپیمای اوکراینی، این ماه را سخت تر کرده است.

خبرگزاری دولتی فرانسه همچنین به آخرین نمازجمعه مقام معظم رهبری در سال ۲۰۱۲ اشاره کرد و افزود که در حال حاضر نیز نمازجمعه امروز بعد از ترور منجر به شهادت «سردار سلیمانی» و حمله موشکی اخیر ایران علیه پایگاه‌های نظامی آمریکا در عراق صورت می‌گیرد.

سخنرانی رهبر انقلاب در نماز جمعه بسیار مهم است

پایگاه خبری روسیا الیوم سخنرانی امروز رهبر معظم انقلاب را در جریان نماز جمعه تهران به صورت لحظه به لحظه پوشش داد.

پایگاه خبری روسیا الیوم نیز با پوشش لحظه به لجظه سخنرانی رهبر معظم انقلاب در نماز جمعه امروز تهران، این سخنرانی را مهم توصیف کرد.

روسیا الیوم گزارش داد که حضور رهبر معظم انقلاب در نماز جمعه تهران بعد از هشت سال نشان دهنده اهمیت شرایط کنونی است.

روسیا الیوم به صورت لحظه به لحظه سخنان رهبر انقلاب را منتشر کرد.

لازم به ذکر است که دیگر رسانه های عربی نیز از قبل از آغاز سخنرانی رهبر معظم انقلاب به حضور پر شور مردم برای شرکت در نماز جمعه امروز تهران اشاره کردند.

المیادین: حضور گسترده مردم برای شرکت در نماز جمعه به امامت رهبر معظم انقلاب

شبکه المیادین به حضور گسترده مردم در نماز جمعه امروز به امامت رهبر معظم انقلاب پرداخت.

این شبکه گزارش داد که هنوز سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی در نماز جمعه امروز آغاز نشده اما از ساعاتی قبل تعداد زیادی از مردم در مصلی و خیابان‌های اطراف حضور پیدا کرده اند.

المیادین گزارش داد که شرکت کنندگان در نماز جمعه امروز، اقدام به آتش زدن تصاویر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و پرچم‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی کردند.

آنها هم چنین علیه آمریکا و رژیم صهیونیستی شعار داده و خواستار گرفتن انتقام خون سردار شهید قاسم سلیمانی شدند.

گلوب اَند مِیل: نماز جمعه امروز تهران در مقطعی مهم برگزار می‌شود

وبگاه کانادایی گلوب اَند مِیل در گزارشی برگزاری نماز جمعه تهران به امامت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران را در زمانی حساس عنوان کرده است.

در این گزارش گفته شده که امروز، رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران برای اولین بار از سال ۲۰۱۲، امامت نماز جمعه تهران را برعهده خواهد داشت.

در گزارش گلوب‌اندمیل گفته شده که رهبر معظم انقلاب، آخرین بار در نماز جمعه سال ۲۰۱۲ رژیم صهیونیستی را یک «غده سرطانی» خوانده بود.

دیگر رسانه های عربی نیز مانند صدی البلد، الرأی، سومریه نیوز و .... بخش هایی از سخنرانی رهبری را منتشر کردند.

حضور گسترده مردم در این نماز جمعه باعث شد تا این رسانه ها نتوانند نسبت به آن بی توجه باشند.

انتهای پیام/

captcha