کشاورزان توان خرید کودهای شیمیایی را ندارند/کمبود بذر گندم اصلاح شده /افزایش قیمت گندم بدون نظارت بر تورم بخش کشاورزی حمایت از کشاورز نیست! ضرورت الگوبرداری از فرهنگ دفاع مقدس برای رفع مشکلات کشور کاهش ۱۰ درصدی میزان قند، نمک و چربی محصولات غذایی استان برگزیدگان دومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج معرفی شدند واکنش سخنگوی وزارت امورخارجه به بیانیه اخیر اتحادیه اروپا در شورای حقوق بشر 15 سال تعلل در طرح «پزشک خانواده»/«نظام ارجاع»هزینه‌‌ درمان 50 میلیون ایرانی را کاهش می‌دهد نرخ ارز و طلا همچنان بر مدار افزایش قیمت؛ علت اُفت شاخص کل بورس چیست؟ «تعریف» دفاع مقدس مانع «تحریف» دفاع مقدس سازش با رژیم صهیونیستی؛ مقدمه انقلاب مردمی بحرین/ چرا اردن و مصر برای عادی سازی روابط با اسرائیل پیش قدم نشدند؟ تاریخچه دیدارهای استقلال با ازبک ها/ آمار امیدوارکننده آبی‌ها
شنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۳
کد خبر: 67704
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۰
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی:

خون شهدای مقاومت وحدت دنیای اسلام را تقویت کرد/ ملت ایران اجازه تضعیف سپاه پاسداران را نخواهد داد

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به اینکه ملت ایران با هوشیاری و بصیرت خود اجازه تضعیف نیروهای مسلح به ویژه سپاه پاسداران را نخواهد داد، گفت: با شهادت سردار سلیمانی جبهه مقاومت جان تازه ای گرفت و در واقع خون شهدای مقاومت وحدت دنیای اسلام را تقویت کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک، در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به اینکه تقوا همانند نشانه و پرچمی استوار می تواند ما را در هر صحنه ای هدایت کند، گفت: پرچم تقوا از هر نشانه ای قوی تر است و باید به آن اهمیت دهیم و امروز در طوفان حوادث روزگار تنها تقواست که می تواند راهگشای بشریت از مقاطع حساس باشد.

دری نجف آبادی اظهار کرد: امروز به برکت انقلاب اسلامی ملت ایران هوشیار است اما برخی از مقاطع دشمنان و کوردلان داخلی و خارجی به دنبال فتنه انگیزی هستند که ملت باید در این مقاطع هوشیاری خود را بیشتر حفظ کنند تا دشمنان نتوانند از این حوادث سوء استفاده کنند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی ادامه داد: جریان سازی کور و منافقانه از شگردهای دشمنان غربی و اسرائیلی است که نمونه آن ایجاد داعش در منطقه بود که خودشان به صراحت اعلام کردند این موجود کثیف را ما ایجاد کردیم.

وی با بیان اینکه سردار سلیمانی نمونه بارز پاسدار واقعی اسلام بود، افزود: شهید سلیمانی عمر خود را در راه مجاهدت و پاسداری از ارزش ها صرف کرد و شهادت ایشان جهان اسلام را در غم بزرگی فرو برد.

امام جمعه اراک، با تأکید بر اینکه ترور و شهادت سردار سلیمانی نشان از عجز و ناتوانایی آمریکا در برابر قدرت انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت است، گفت: توهین رئیس جمهور آمریکا پس از ترور حاج قاسم ماهیت پلید و کثیف آمریکائی ها را نشان می دهد.

وی ادامه داد: با شهادت سردار سلیمانی جبهه مقاومت جان دوباره گرفت و آمریکائی ها با این اقدام خائنانه تازه سردار سلیمانی را احیاء کرد.

دری نجف آبادی، با بیان اینکه به برکت خون شهدای مقاومت ملت ایران تشییع میلیونی سردار سلیمانی و همرزمانشان وحدت خود را به جهانیان نشان داند، افزود: ملت ایران و منطقه با این بدرقه با شکوه به دنیا گفتند همه برای دفاع از وطن، سردار سلیمانی هستند و برای دفاع از انقلاب همواره در صحنه حاضر می شوند.

وی، با اشاره به حساسیت شرایط منطقه، بیان کرد: در این مقاطع حساس ملت های بزرگ ایران، عراق و همه ملت های مسلمان باید هوشیار تر باشند تا تحت تاثیرشگردهای شیطانی آنها قرار نگیرند و البته ملت ایران در طول چهل سال از امتحان های سخت و بزرگی همچون امتحان ولایت مداری و عشق به امام زمان(عج) همیشه سربلند بوده است.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، زیر سوال بردن موفقیت های ایران اسلامی و گول زدن ملت ایران را از شگردهای آمریکا و دشمنان خواند و افزود: اما ملت ایران در چهل سال انقلاب همواره ملت نشان داده راه سردار سلیمانی و مقاومت همراه با عزت و سربلندی ادامه خواهد داشت.

وی، با اشاره به اینکه در این حوادث اخیر ماهیت دشمنان برای ملت ایران بهتر نمایش داده شد، افزود: آن چیزی که باید به آن توجه شود این است که نباید بگذاریم رقاصان اخلاقی و سیاسی از فضای موجود سوء استفاده کنند چراکه رقاصی ها به خصوص رقاصی سیاسی جامعه را به فساد می کشاند و باید همه هوشیار باشیم.

امام جمعه اراک، با بیان اینکه شجره طیبه سپاه پاسداران و کارنامه درخشان این نهاد مقدس همواره در طول انقلاب چشمگیر بوده، گفت: امروز بعد از گذشت چهل سال از انقلاب سپاه هدیه های بزرگی به ملت و کشور عطا کرده که باید قدر آنها را بدانیم.

وی ادامه داد: دشمنان انقلاب از همان روزهای اول در صدد نابودی و تضعیف نیروهای مسلح به ویژه سپاه پاسداران بود. این توطئه ها همواره با هوشیاری ملت خنثی شده اند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به حادثه سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی بیان کرد: در این حادثه اخیر هواپیما اگر اشتباه صورت گرفته باید با مقصرین آن برخورد شود ولی نباید زمینه ای برای ضربه زدن به سپاه پاسداران و نیروهای مسلح به دشمن داده شود.

وی با اشاره به تخریب و تضعیف سپاه پاسداران توسط برخی از جریانات داخلی و خارجی، گفت: همه باید قدر نیروهای مسلح و سپاه پاسداران را بدانیم چراکه پاسداران اسلام همه وجودشان وقف اسلام و انقلاب است و دلسوزانه برای ایجاد امنیت در کشور تلاش می کنند.

دری نجف آبادی، با اشاره به فرا رسیدن ایام انتخابات، بیان کرد: انتظار از شورای نگهبان این است که دقت و بررسی بیشتر برای اعلام صلاحیت ها داشته باشد که اولا در این بررسی ها حق کسی ضایع نشود و دوما زمینه لازم برای مشارکت و حضور حداکثری ملت در انتخابات فراهم شود.

وی، با بیان اینکه استان مرکزی همیشه در حوادث طبیعی همچون سیل و زلزله در خدمت رسانی پیشگام بوده است، گفت: استان مرکزی قدم های بزرگی برای کمک رسانی به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان انجام داده و همه باید با مدیریت صحیح به نیازهای مردم آن استان توجه کنند تا خسارات ناشی از سیل کاهش یابد.

امام جمعه اراک، با اشاره به فرا رسیدن ۲۳ دی ماه به عنوان سالروز انتصاب مقام معظم رهبری به امام جمعه تهران از سوی امام خمینی(ره)، گفت: امروز بعد از گذشت ۴۰ سال از آن انتصاب به دلیل حساسیت شرایط خود مقام معظم رهبری نماز جمعه را اقامه می کنند و قطعا نکاتی مهم و ارزشمند در خطبه ها گوشزد می کنند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، خاطر نشان کرد: یکی از بزرگترین نغمات در انقلاب اسلامی وجود ولایت فقیه است که در مقطعی امام راحل این ولایت را داشتند و امروز هم مقام معظم رهبری به عنوان ولی و پرچمدار جامعه اسلامی کشتی انقلاب را هدایت می کنند که همه باید قدر وجود این نعمت ارزشمند را بدانیم.

انتهای پیام/ 

captcha