کشاورزان توان خرید کودهای شیمیایی را ندارند/کمبود بذر گندم اصلاح شده /افزایش قیمت گندم بدون نظارت بر تورم بخش کشاورزی حمایت از کشاورز نیست! ضرورت الگوبرداری از فرهنگ دفاع مقدس برای رفع مشکلات کشور کاهش ۱۰ درصدی میزان قند، نمک و چربی محصولات غذایی استان برگزیدگان دومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج معرفی شدند واکنش سخنگوی وزارت امورخارجه به بیانیه اخیر اتحادیه اروپا در شورای حقوق بشر 15 سال تعلل در طرح «پزشک خانواده»/«نظام ارجاع»هزینه‌‌ درمان 50 میلیون ایرانی را کاهش می‌دهد نرخ ارز و طلا همچنان بر مدار افزایش قیمت؛ علت اُفت شاخص کل بورس چیست؟ «تعریف» دفاع مقدس مانع «تحریف» دفاع مقدس سازش با رژیم صهیونیستی؛ مقدمه انقلاب مردمی بحرین/ چرا اردن و مصر برای عادی سازی روابط با اسرائیل پیش قدم نشدند؟ تاریخچه دیدارهای استقلال با ازبک ها/ آمار امیدوارکننده آبی‌ها
شنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۳
کد خبر: 67702
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰

پست اینستاگرامی بازیکن مدنظر استقلال بعد از رد شدن در تست پزشکی

بازیکن مدنظر استقلال که در تست پزشکی رد شد مطلبی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، «ایبینی»، بازیکن آفریقایی مدنظر باشگاه استقلال که در تست پزشکی رد شد، مطلبی را از طریق صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت.

پست اینستاگرامی بازیکن مدنظر استقلال بعد از رد شدن در تست پزشکی

هواداران عزیز استقلال، می‌خواهم از همه شما بخاطر این استقبال گرم تشکر‌کنم. متاسفانه به دلیل آنچه که در تست پزشکی من پیش آمد... بله من قبلاً در سال ۲۰۱۵ عمل جراحی مچ پا داشتم، اما کار کردم تا از آن شرایط بسیار دشوار بازگشتم و امروز در جایی باشم که هستم. از آن زمان تا به حال برای ۳ تیم مختلف بازی کرده‌ام.

من هرگز تا بحال در تست پزشکی رد نشده بودم، اما باید امروز این تصمیم را قبول کنم، بنابراین با غم و اندوه زیاد قادر نخواهم بود که برای این باشگاه و هواداران فوق العاده‌اش بازی کنم .. گاهی زندگی و فوتبال این‌چنین است.

بهترین‌ها را برای شما در آینده آرزو میکنم و واقعاً دوباره از همه شما بخاطر گرمی و مهربانی‌ای که دریافت کردم، تشکر می‌کنم. همچنین از مربی (فرهاد) برای اعتقاد و اعتمادش ممنونم.

موانع مهم نیست، به لبخند زدن ادامه می دهیم.

انتهای پیام/

captcha