کاهش 8 درجه ای دمای هوا از فردا/ بارش باران و برف در کشور آغاز می‌شود عکس/کمپین «من هم رأی می دهم چون...» در اراک تشکیل شد مواضع مهم نماینده ولی فقیه در خصوص اتفاقات تبلیغاتی در شهر اراک امتناع وحدت میان جهان‌بینی دینی و ناسیونالیسم افراطی جزئیات برنامه ائتلاف اصولگرایان برای نجات اقتصاد در گفتگو با خاندوزی/ مجلس یازدهم باید معضل «تعارض منافع» را برچیند قاعده «اهم و مهم» و ضرورت شکل گیری مجلس انقلابی/ چگونه یک مجلس در تراز انقلاب شکل می‌گیرد؟ مرگ کارگر بر اثر ریزش ناگهانی سقف در زرندیه چرا دستیاران اسکوچیچ معرفی نمی‌شوند؟ بانک‌ها ملزم به امهال ۵ساله بدهی واحدهای تولیدی شدند گلزار شهدای کرمان، امسال مقصد راهیان‌نور می‌شود؟
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۳
کد خبر: 67702
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰

پست اینستاگرامی بازیکن مدنظر استقلال بعد از رد شدن در تست پزشکی

بازیکن مدنظر استقلال که در تست پزشکی رد شد مطلبی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، «ایبینی»، بازیکن آفریقایی مدنظر باشگاه استقلال که در تست پزشکی رد شد، مطلبی را از طریق صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت.

پست اینستاگرامی بازیکن مدنظر استقلال بعد از رد شدن در تست پزشکی

هواداران عزیز استقلال، می‌خواهم از همه شما بخاطر این استقبال گرم تشکر‌کنم. متاسفانه به دلیل آنچه که در تست پزشکی من پیش آمد... بله من قبلاً در سال ۲۰۱۵ عمل جراحی مچ پا داشتم، اما کار کردم تا از آن شرایط بسیار دشوار بازگشتم و امروز در جایی باشم که هستم. از آن زمان تا به حال برای ۳ تیم مختلف بازی کرده‌ام.

من هرگز تا بحال در تست پزشکی رد نشده بودم، اما باید امروز این تصمیم را قبول کنم، بنابراین با غم و اندوه زیاد قادر نخواهم بود که برای این باشگاه و هواداران فوق العاده‌اش بازی کنم .. گاهی زندگی و فوتبال این‌چنین است.

بهترین‌ها را برای شما در آینده آرزو میکنم و واقعاً دوباره از همه شما بخاطر گرمی و مهربانی‌ای که دریافت کردم، تشکر می‌کنم. همچنین از مربی (فرهاد) برای اعتقاد و اعتمادش ممنونم.

موانع مهم نیست، به لبخند زدن ادامه می دهیم.

انتهای پیام/

captcha