چرا دستیاران اسکوچیچ معرفی نمی‌شوند؟ بانک‌ها ملزم به امهال ۵ساله بدهی واحدهای تولیدی شدند گلزار شهدای کرمان، امسال مقصد راهیان‌نور می‌شود؟ حراج شناسنامه در جمعه بازار بهارستان! مواضع مهم نماینده ولی فقیه در خصوص انتخابات و اتفاقات تبلیغاتی در شهر اراک انتخابات نماد مردم سالاری دینی و ایجاد وحدت در کشور است/36 شعبه اخذ رای در فراهان دایر می شود اتاق اقتدار جمهوری اسلامی ایران کجاست؟ مجلس اگر دغدغه مردم را نداشته باشد نمی تواند کاری را پیش ببرد مهر تایید منتقدان و خبرنگاران برفیلم اولی‌ها جولان قهرمان‌ها با «لباس شخصی» در جشنواره فجر ماهواره‌ امیرکبیر توسط 91 دانشمند ایرانی ساخته می شود
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۳
کد خبر: 67697
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۰

جاری شدن سیل جمعیت به سمت مصلی تهران/ اقامه نمازجمعه به امامت رهبر انقلاب؛ ساعاتی دیگر

هم‌اکنون سیل جمعیت به سوی مصلی امام خمینی (ره) برای اقامه نماز جمعه به امام رهبر معظم انقلاب در حرکت است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از  شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ هم اکنون سیل جمعیت به سمت مصلی امام خمینی(ره) برای اقامه نماز جمعه به امامت رهبر معظم انقلاب در حال حرکت است.

مردم بصیر و انقلابی ایران از دقایق ابتدایی امروز و پیش از بازگشایی درهای مصلای امام خمینی(ره) برای حضور در نماز دشمن شکن جمعه به امامت رهبر معظم انقلاب حاضر شده‌اند.

هم اکنون مردم بصیر و انقلابی ایران از مسیر‌های منتهی به مصلای امام خمینی تهران خود را به محل دیدار خود با رهبر معظم انقلاب اسلامی می‌رسانند خیابان قنبرزاده هم اکنون شاهد حضور و تردد مردمی است که آمده‌اند باری دیگر با مقتدای خود در گام دوم انقلاب اسلامی عهدی دوباره ببندد.

نیرو‌های بسیج مردمی و امداد با برپایی غرفه‌های مختلف و پلیس با ایجاد نظم و امنیت در حال خدمت رسانی به نمازگزاران روز جمعه هستند.

ستاد نمازجمعه تهران در این حوزه پیشتر اعلام کرده است که نمازگزاران یک ساعت زودتر از موعد هفته‌های گذشته به مصلی بیایند.

حضور و شوق جوانان و نوجوانان برای شرکت در نمازجمعه این هفته به امامت رهبر معظم انقلاب قابل توجه است.

درهای مصلی از ساعت 9 صبح باز است و از ساعت 10:30 برنامه رسمی آغاز می‌شود.

پلیس راهور نیز محدودیت‌های ترافیکی تا پایان مراسم نمازجمعه در اطراف مصلای تهران برقرار کرده است. 

گفته شده برای تسهیل تردد شهروندان، خدمات متروی تهران و حومه رایگان است؛ هر چند که مشاهدات خبرنگار راه دانا نشان می دهد که مترو تهران این تسهیلات را برای نمازگزاران هنوز اعمال نکرده است. 

انتهای پیام/ 

captcha