امتناع وحدت میان جهان‌بینی دینی و ناسیونالیسم افراطی جزئیات برنامه ائتلاف اصولگرایان برای نجات اقتصاد در گفتگو با خاندوزی/ مجلس یازدهم باید معضل «تعارض منافع» را برچیند قاعده «اهم و مهم» و ضرورت شکل گیری مجلس انقلابی/ چگونه یک مجلس در تراز انقلاب شکل می‌گیرد؟ مرگ کارگر بر اثر ریزش ناگهانی سقف در زرندیه چرا دستیاران اسکوچیچ معرفی نمی‌شوند؟ بانک‌ها ملزم به امهال ۵ساله بدهی واحدهای تولیدی شدند گلزار شهدای کرمان، امسال مقصد راهیان‌نور می‌شود؟ حراج شناسنامه در جمعه بازار بهارستان! مواضع مهم نماینده ولی فقیه در خصوص انتخابات و اتفاقات تبلیغاتی در شهر اراک انتخابات نماد مردم سالاری دینی و ایجاد وحدت در کشور است/36 شعبه اخذ رای در فراهان دایر می شود
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۲
کد خبر: 67682
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱

ارسال محموله کمک‌های اصناف استان مرکزی به سیستان و بلوچستان

رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی از ارسال محموله کمک‌های اصناف استان مرکزی به مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ جمشید زند رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی گفت: در تماسی که با سید علی میر حسینی رئیس اتاق اصناف مرکز سیستان و بلوچستان  داشتم ضمن اعلام همدردی با مردم، اقلام موردنیاز مردم منطقه اعلام شد.

زند اظهار کرد: با هماهنگی با کسبه، اصناف و بازاریان اقلام موردنیاز مردم منطقه را شامل آب‌معدنی، پتو، کفش مردانه، زنانه، کنسروجات، خرما، محصولات بهداشتی و پوشاک بچه  و ...جمع‌آوری شد و در قالب یک کامیون به منطقه سیل‌زده ارسال شد.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی با اشاره به اینکه صنوف همواره در طول ۴ دهه پس از پیروزی انقلاب اسلامی پای‌کار انقلاب اسلامی بوده‌اند؛ خاطرنشان کرد: امروز هم هرکجا نیاز باشد اصناف آماده کمک به هم‌وطنان خود هستند.

انتهای پیام/

captcha