شهدا تربیت یافته مساجد بودند/برگزاری جشنواره اسوه برترین مساجد استان مرکزی در ساوه

مسئول بسیج مساجد و محلات استان مرکزی از برگزاری جشنواره اسوه برترین مساجد استان مرکزی در امامزاده سید اسحاق (ع) ساوه، خبر داد.
کد خبر: ۶۷۶۸۰ تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵

به گزارش دیار آفتاب؛سرهنگ محسن خلجی، مسئول بسیج مساجد و محلات استان مرکزی امروز در جشنواره اسوه برترین مساجد استان مرکزی که در امامزاده سید اسحاق (ع) ساوه برگزار شد، گفت: طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب، بسیج متولد مسجد است. پس باید مسجد محوری در سرلوحه کارها قرار بگیرد.

خلجی، با اشاره به اینکه شهدا تربیت یافته مساجد بودند، اظهار کرد: امروز هم برای تربیت جوانان مؤمن انقلابی باید از مساجد شروع کنیم.

وی با تأکید بر اهمیت جذب جوانان به مساجد، بیان کرد: فاصله گرفتن جوانان از مساجد آنها را درگیر آسیب‌های اجتماعی می‌کند.

مسئول بسیج مساجد و محلات استان مرکزی، به جشنواره اسوه برترین مساجد استان مرکزی اشاره کرد و گفت: در این جشنواره یک پایگاه اسوه برادر و یک پایگاه اسوه خواهر برای شرکت در جشنواره کشوری که بهمن‌ماه برگزار می‌شود، انتخاب می‌شوند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساوه:

الگو پروری یکی از برکات انقلاب اسلامی است

سرهنگ حجت اله دستجانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساوه، با اشاره به اینکه الگو پروری یکی از برکات انقلاب اسلامی است گفت: حاج قاسم سلیمانی یکی از اسطوره‌های انقلاب است که شاهد بودیم از هند تا خود آمریکا الگوی دیگران است.

دستجانی با تأکید بر اینکه انقلاب محور تمدن سازی اسلامی است اظهار کرد: باید با کار جهادی و ولایت مداری در راستای تمدن سازی و فراهم شدن دولت یار، قدم برداریم .

وی با اشاره به اینکه بسیجیان پایگاه‌های نمونه، الگوی سایرین هستید بیان کرد: باید مسائل تفرقه‌انگیز را کنار گذاشت. چرا که هر جا منیت و خودخواهی حاکم بود انشقاق حاصل می شود و کار به سرانجام خوب نمی رسد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساوه  با اشاره به اینکه دغدغه های رهبر معظم انقلاب در بحث مسائل اجتماعی در بیانیه گام دوم انقلاب آمده است خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب حتی برای نونهالان هم دغدغه دارند و برای رسیدن به اهداف متعالی باید منویات رهبر حکیم انقلاب را جامه عمل بپوشانیم.

انتهای پیام/