دولت برای بازگرداندن دارایی 9 میلیارد دلاری بلوکه‌شده در کره جنوبی اقدام کند طرح «تحول اجتماعی مسجد محور» در سراسر کشور اجرا می شود/ تبدیل مسجد به پایگاه مدیریت خدمات اجتماعی برپایی ایستگاه حجاب و عفاف در فراهان وضعیت تفرش در بیماری کرونا زرد شد پیکر شهید مدافع حرم «علی علیزاده» بعد از سه سال به آغوش خانواده بازگشت ضرر ۳ هزار میلیاردی قاچاق سیگار به بیت‌المال برجام سفره مردم را چگونه کوچک کرد؟ شناسایی 7 هزار اقدام مردمی و نوآورانه در چالش کرونا/ گام های نهایی رویداد دانش بنیان چالش کرونا روح‌الله زم و ثبت داده‌های گران‌بهای «شبکه نفوذ» در سیستم عامل اطلاعاتی نظام عکس نوشته فعالان مجازی خنداب به مناسبت هفته عفاف و حجاب
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۵
کد خبر: 67675
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷

برپایی ایستگاه های جمع آوری کمک به مردم سیل زده سیستان در تفرش

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش از برپایی ایستگاه های جمع اوری کمک به مردم سیل زده سیستان در تفرش در سطح شهرستان خبر داد و گفت: با همکاری گروههای مردمی در سطح شهرستان، 3 ایستگاه جمع‌آوری کمک‌ها در محل میدان آزادی، مسجد ششناو و مسجد جامع پیش بینی شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محسن صادقی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش در گفتگو با خبرنگار اجتماعی ندای تفرش، در خصوص جمع آوری کمک به مردم سیل زده استان سیستان و بلوچستان، گفت: جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی مردمی در سطح شهرستان تفرش آغاز شده است.

صادقی، از برپایی ایستگاه های جمع اوری در سطح شهرستان خبر داد و افزود: با همکاری گروههای مردمی در سطح شهرستان، 3 ایستگاه جمع‌آوری کمک‌ها در سطح شهرستان و در محل میدان آزادی، مسجد ششناو و مسجد جامع دائر می‌شود.

وی ادامه داد: همچنین ایستگاه های سیار در محل گلزار شهدا، نماز جمعه (مصلی ولایت)، امامزاده ها و مساجد، کمکهای مردم را جمع آوری خواهند کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش عنوان کرد: مردم فهیم و نوع دوست شهرستان تفرش همانطور که همیشه در مشکلات یار و یاور آسیب دیدگان بوده‌اند یکبار دیگر با حضور پررنگ و پرشور خود کمک‌های نقدی خود را می توانند به شماره حساب 6000006 در بانک رسالت یا شماره کارت 5041721055161823 (کمک به مناطق سیل زده  مشترک بین سپاه روح الله استان مرکزی، استانداری و امام جمعه استان مرکزی) جهت اهداء به هموطنان سیل‌زده سیستان و بلوچستان به صورت مستقیم واریز کنند.

صادقی، خاطر نشان کرد: با توجه به بُعد مسافت، نیروی جهت کمک به مردم مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان اعزام نمی شود ولی کمکهای نقدی، اقلام خشکبار و پتو در سطح شهرستان تفرش جمع آوری و اعزام می شود.

انتهای پیام/

captcha