عامل جعل فایل صوتی به نام معاون وزیر بهداشت بازداشت شد رهبر معظم انقلاب از زحمات پزشکان و پرستاران در مبارزه با ویروس کرونا قدردانی کردند ‍ بيش از ١٧میلیون تن کالا از استان مرکزی به نقاط مختلف کشور حمل شد از قهرمانان گمنام خط مقدم تا آنکه شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد! حضور در اماکن شلوغ و سفرهای غیر ضرور، ممنوع/ هنگام عطسه و سرفه جلوی دهانمان را بگیریم/ شستشوی دستها فراموش نشود عکس نوشته| پروفسور رنجبر: درمان در ایران همطراز آلمان است كشف 22 تن روغن احتكار شده از یک روستا فیلم| توصیه های متخصص بیماری های عفونی جهت پیشگیری از ابتلا به کرونا طنزانه کرونا در ایران طلاب قم لباس سفید پوشیدند/ جهاد در فضایی شبیه جبهه
پنجشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۸
کد خبر: 67675
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷

برپایی ایستگاه های جمع آوری کمک به مردم سیل زده سیستان در تفرش

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش از برپایی ایستگاه های جمع اوری کمک به مردم سیل زده سیستان در تفرش در سطح شهرستان خبر داد و گفت: با همکاری گروههای مردمی در سطح شهرستان، 3 ایستگاه جمع‌آوری کمک‌ها در محل میدان آزادی، مسجد ششناو و مسجد جامع پیش بینی شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محسن صادقی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش در گفتگو با خبرنگار اجتماعی ندای تفرش، در خصوص جمع آوری کمک به مردم سیل زده استان سیستان و بلوچستان، گفت: جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی مردمی در سطح شهرستان تفرش آغاز شده است.

صادقی، از برپایی ایستگاه های جمع اوری در سطح شهرستان خبر داد و افزود: با همکاری گروههای مردمی در سطح شهرستان، 3 ایستگاه جمع‌آوری کمک‌ها در سطح شهرستان و در محل میدان آزادی، مسجد ششناو و مسجد جامع دائر می‌شود.

وی ادامه داد: همچنین ایستگاه های سیار در محل گلزار شهدا، نماز جمعه (مصلی ولایت)، امامزاده ها و مساجد، کمکهای مردم را جمع آوری خواهند کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش عنوان کرد: مردم فهیم و نوع دوست شهرستان تفرش همانطور که همیشه در مشکلات یار و یاور آسیب دیدگان بوده‌اند یکبار دیگر با حضور پررنگ و پرشور خود کمک‌های نقدی خود را می توانند به شماره حساب 6000006 در بانک رسالت یا شماره کارت 5041721055161823 (کمک به مناطق سیل زده  مشترک بین سپاه روح الله استان مرکزی، استانداری و امام جمعه استان مرکزی) جهت اهداء به هموطنان سیل‌زده سیستان و بلوچستان به صورت مستقیم واریز کنند.

صادقی، خاطر نشان کرد: با توجه به بُعد مسافت، نیروی جهت کمک به مردم مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان اعزام نمی شود ولی کمکهای نقدی، اقلام خشکبار و پتو در سطح شهرستان تفرش جمع آوری و اعزام می شود.

انتهای پیام/

captcha