مواضع مهم نماینده ولی فقیه در خصوص اتفاقات تبلیغاتی در شهر اراک امتناع وحدت میان جهان‌بینی دینی و ناسیونالیسم افراطی جزئیات برنامه ائتلاف اصولگرایان برای نجات اقتصاد در گفتگو با خاندوزی/ مجلس یازدهم باید معضل «تعارض منافع» را برچیند قاعده «اهم و مهم» و ضرورت شکل گیری مجلس انقلابی/ چگونه یک مجلس در تراز انقلاب شکل می‌گیرد؟ مرگ کارگر بر اثر ریزش ناگهانی سقف در زرندیه چرا دستیاران اسکوچیچ معرفی نمی‌شوند؟ بانک‌ها ملزم به امهال ۵ساله بدهی واحدهای تولیدی شدند گلزار شهدای کرمان، امسال مقصد راهیان‌نور می‌شود؟ حراج شناسنامه در جمعه بازار بهارستان! مواضع مهم نماینده ولی فقیه در خصوص انتخابات و اتفاقات تبلیغاتی در شهر اراک
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹
کد خبر: 67674
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۱
استاندار مرکزی:

شجاعت سپاه در قبول مسئولیت سقوط هواپیما نشانه صداقت جمهوری اسلامی است

استاندار مرکزی گفت: شجاعت سپاه در قبول مسئولیت سقوط هواپیما نشان دهنده صداقت جمهوری اسلامی است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید علی آقازاده، استاندار مرکزی روز گذشته در جلسه شورای آموزش و پروش استان با قدردانی از مردم استان در تشییع سردار شهید قاسم سلیمانی، گفت: از مردم کشور بابت حضور ده ها میلیونی در تشییع پیکر این سردار شهید که با تیر دشمنان اسلام به درجه رفیع شهادت رسید، تشکر و قدردانی می کنیم.

وی افزود: دنیا شاهد بدرقه ده ها میلیونی مردم ایران در تشییع این شهید عزیز بود و مردم استان نیز با احساس مسئولیت در مراسم گرامیداشت این شهید حضوری پر رنگ داشتند.

جنگ افروزی آمریکا، منشاء سقوط هواپیما

آقازاده با اشاره به حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی، گفت: به خانواده آنان نیز بابت شهادت فرزاندشان که به خاطر خطای انسانی بود، تسلیت عرض می کنیم. البته منشاء این اتفاق تلخ و حادثه دردناک شیطنت ها و جنگ افروزی آمریکایی ها در منطقه بود.

استاندار مرکزی ادامه داد: امیدواریم در هفته های آینده کسانی که در این حادثه دخیل بودند به مردم معرفی شده و ابعاد پشت پرده این حادثه برای همه مردم ایران و جهانیان ثابت شود.

وی اضافه کرد: حتی دولت های متحد آمریکا مانند کانادا نیز از جنگ طلبی و شیطنت آمریکا انتقاد کردند و سقوط هواپیمای مسافربری را مرتبط با مناقشه آفرینی این دولت استکباری دانسته اند. این موضع گیری ها نشان می دهد امروزه همه دنیا این مسئله را متوجه دولت آمریکا می داند و آن را متوجه شده است.

شجاعت سپاه در قبول مسئولیت سقوط هواپیما نشانه صداقت جمهوری اسلامی است

آقازاده گفت: شجاعت عزیزان سپاه در قبول مسئولیت حادثه نشان دهنده صداقت جمهوری اسلامی است. همچنین نشان می دهد عملکرد جمهوری اسلامی در همه قضایا شفاف بوده است.

انتهای پیام/

captcha