قانون روی زمین ماند/ رفع سوء اثر چک با جعل هویت دارنده چک برگشتی! دستگاه قضایی تهدید کرد؛ مجازات سنگین در انتظار صادرکنندگانی که ارزشان را برنگردانند/ارائه فهرست ۱۵۰ نفره به دادستانی روزشمار ۴۰روز اعتراض در آمریکا؛ از روز قتل تا روز استقلال گزارش| چرا سوال از رئیس جمهور در دستور کار نمایندگان قرار گرفت؟ / رکورد «روحانی» در طرح سوال از رئیس جمهور نمی‌شود گفت برجام سند افتخار است/ برجام در آی‌سی‌یو قرار دارد و با نفس مصنوعی پیش می‌رود اعتراضات آمریکا وارد فاز مسلحانه می‌شود/ کاشف آمریکا هم در اعماق آب غرق شد + فیلم و عکس نان به نرخ نانوایی ها!/زور تعزیرات به گرانفروشی نانوایان می رسد؟ جزئیات محکومیت جدید پرسپولیس از سوی فیفا/ آژیر قرمز در باشگاه سرخ ادعای یک مقام وزارت صمت: افزایش قیمت کالاهای اساسی بالای ۵ درصد! گزارش فارس| کدام بازیگران زمان ساخت سریال درگذشتند؟/نقش‌هایی که اجل نگذاشت به ثمر برسند
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۸
کد خبر: 67589
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۶
گزارش تصویری؛

بارش برف در اراک

با ورود سامانه بارشی از شب گذشته به استان مرکزی بارش برف در اراک آغاز شد و تا صبح امروز نیز ادامه یافت و مردم اراک در روزهای پایانی دی ماه برف را در اراک تجربه کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ بارش برف در بسیاری از جاده‌ها و شهرها استان مرکزی از جمله اراک بدلیل لغزندگی و برودت دما موجب کندی رفت و آمد و تعطیلی و تاخیر در فعالیت برخی مدارس شده است و طبق پیش بینی‌ها برودت هوا تا چند روز آینده در منطقه حاکم خواهد بود.

عکس از علیرضا نجمی

captcha