درگیری لفظی اعضای فراکسیون امید شورای اسلامی کلانشهر اراک

در پایان صحن علنی شامگاه دوشنبه شورای اسلامی کلانشهر اراک، برای چندمین بار در دوره پنجم از این شورا، فضای جلسه متشنج شد و بین اعضای فراکسیون امید شورا درگیری لفظی شکل گرفت.
کد خبر: ۶۷۵۸۵ تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۶

به گزارش دیار آفتاب؛ در پایان صحن علنی شامگاه دوشنبه شورای اسلامی کلانشهر اراک، برای چندمین بار در دوره پنجم از شورای اسلامی کلانشهر اراک، فضای جلسه متشنج شد و بین اعضای فراکسیون امید شورا درگیری لفظی شکل گرفت.

این نوع حرکات در این شورا به مسئله ای عادی در بین اعضای فراکسیون امید تبدیل شده است چرا که چندین بار دیگر نیز اتفاق افتاده بود.

در این درگیری لفظی که بین ایرج رضایی و سعید نادری اتفاق افتاد از عباراتی چون «اینجا چاله میدان نیست» و «بودجه شهرداری مال پدرت نیست» استفاده شد و برای لحظاتی مدیریت جلسه از اختیار هیئت رئیسه خارج گشت و فریاد های فدایی رئیس شورا در بین فریاد های این دو عضو فراکسیون امید شورای اسلامی کلانشهر اراک گم شد.

لازم به ذکر است که موضوع مورد درگیری درخواست شهردار برای پذیرش اصلاحیه بودجه سال ۹۸ از طرف شورا بود که گویا طی روزهای گذشته طی نامه ای به شورا ارائه شده و ایرج رضایی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه این نامه را برگشت زده بود. در این حال سعید نادری به عدم مطرح شدن این موضوع در صحن کمیسیون برنامه و بودجه و تصمیم گیری یک نفره رئیس کمیسیون به شدت معترض شد و با مقاومت رضایی در این مورد، کار به درگیری لفظی کشید.

لازم است بیان شود عمق درگیری های لفظی بین اعضای فراکسیون امید تا جایی است که برخی از اعضای این فراکسیون برای اینکه کنار یکدیگر ننشینند محل ثابت استقرار خود را تغییر داده اند.

انتهای پیام/