تولید کیت‌های نسل سوم تشخیص ویروس کرونا توسط وزارت دفاع بغداد: اخراج نظامیان آمریکایی طبق جدول زمان‌بندی شده صورت می‌گیرد آیا فوتبال ایران در آستانه تعلیق قرار دارد؟ بازخوانی گفت‌وگوی رهبر انقلاب با جوانان/ انرژی، امید و ابتکار سه خصوصیت بارز جوانی است تدوین 7 محور اصلی برای جهش تولید/ افزایش 8 برابری تولید مواد ضد عفونی کننده نفس تنگی صنایع با همه‌گیری کرونا/اهمیت پرداخت بیمه بیکاری در شرایط بحران برلین: اقدام آمریکا در ضبط محموله ماسک آلمان «دزدی مدرن» است روزنامه‌نگار اسپانیایی: تعالیم ۱۴۰۰ سال پیش محمد(ص) همان پروتکل‌های بهداشتی امروز است اقتصاد آمریکا بدترین رکود از جنگ جهانی دوم تاکنون را تجربه خواهد کرد کرونا جمهوری اسلامی ایران را تضعیف نمی‌کند
دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۶
کد خبر: 67585
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۱

درگیری لفظی اعضای فراکسیون امید شورای اسلامی کلانشهر اراک

در پایان صحن علنی شامگاه دوشنبه شورای اسلامی کلانشهر اراک، برای چندمین بار در دوره پنجم از این شورا، فضای جلسه متشنج شد و بین اعضای فراکسیون امید شورا درگیری لفظی شکل گرفت.

به گزارش دیار آفتاب؛ در پایان صحن علنی شامگاه دوشنبه شورای اسلامی کلانشهر اراک، برای چندمین بار در دوره پنجم از شورای اسلامی کلانشهر اراک، فضای جلسه متشنج شد و بین اعضای فراکسیون امید شورا درگیری لفظی شکل گرفت.

این نوع حرکات در این شورا به مسئله ای عادی در بین اعضای فراکسیون امید تبدیل شده است چرا که چندین بار دیگر نیز اتفاق افتاده بود.

در این درگیری لفظی که بین ایرج رضایی و سعید نادری اتفاق افتاد از عباراتی چون «اینجا چاله میدان نیست» و «بودجه شهرداری مال پدرت نیست» استفاده شد و برای لحظاتی مدیریت جلسه از اختیار هیئت رئیسه خارج گشت و فریاد های فدایی رئیس شورا در بین فریاد های این دو عضو فراکسیون امید شورای اسلامی کلانشهر اراک گم شد.

لازم به ذکر است که موضوع مورد درگیری درخواست شهردار برای پذیرش اصلاحیه بودجه سال ۹۸ از طرف شورا بود که گویا طی روزهای گذشته طی نامه ای به شورا ارائه شده و ایرج رضایی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه این نامه را برگشت زده بود. در این حال سعید نادری به عدم مطرح شدن این موضوع در صحن کمیسیون برنامه و بودجه و تصمیم گیری یک نفره رئیس کمیسیون به شدت معترض شد و با مقاومت رضایی در این مورد، کار به درگیری لفظی کشید.

لازم است بیان شود عمق درگیری های لفظی بین اعضای فراکسیون امید تا جایی است که برخی از اعضای این فراکسیون برای اینکه کنار یکدیگر ننشینند محل ثابت استقرار خود را تغییر داده اند.

انتهای پیام/

captcha