عامل جعل فایل صوتی به نام معاون وزیر بهداشت بازداشت شد رهبر معظم انقلاب از زحمات پزشکان و پرستاران در مبارزه با ویروس کرونا قدردانی کردند ‍ بيش از ١٧میلیون تن کالا از استان مرکزی به نقاط مختلف کشور حمل شد از قهرمانان گمنام خط مقدم تا آنکه شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد! حضور در اماکن شلوغ و سفرهای غیر ضرور، ممنوع/ هنگام عطسه و سرفه جلوی دهانمان را بگیریم/ شستشوی دستها فراموش نشود عکس نوشته| پروفسور رنجبر: درمان در ایران همطراز آلمان است كشف 22 تن روغن احتكار شده از یک روستا فیلم| توصیه های متخصص بیماری های عفونی جهت پیشگیری از ابتلا به کرونا طنزانه کرونا در ایران طلاب قم لباس سفید پوشیدند/ جهاد در فضایی شبیه جبهه
پنجشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۸
کد خبر: 67511
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۸

اجرای طرح نظارت بر آرایشگاه‌های زنانه در کمیجان

فرمانده انتظامی شهرستان کمیجان گفت: طرح نظارت بر آرایشگاه‌های زنانه در شهرستان كميجان اجرا شد و یک واحد صنفی به دلیل عدم رعایت قوانین و مقررات، شناسایی و پلمب و به متصدیان 3 واحد دیگر نیز تذکر کتبی داده شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ"سعید فراهانی" فرمانده انتظامی شهرستان کمیجان گفت:‌ با توجه به نوع مطالبه مردم در تداوم طرح هاي نظارت بر واحدهاي صنفي، اين موضوع به عنوان يك اولويت در دستوركار پليس شهرستان قرار گرفت و روز گذشته طرح نظارت بر آرایشگاه های زنانه با همكاري اتحاديه صنفي مربوطه در این شهرستان به مرحله اجرا گذاشته شد.

وي با اشاره به نتايج حاصله از اجراي اين طرح اظهار داشت: در اجراي اين طرح نظارتي، یک واحد صنفی متخلف به دلیل عدم رعایت قوانین صنفی پلمب و به متصدیان 3 واحد صنفی دیگر نیز تذکر کتبی داده شد.

اين مقام انتظامي افزود: طرح هاي نظارت بر واحدهاي صنفي به صورت مستمر اجرا خواهد شد و شهروندان نيز در صورت مشاهده مواردي از تخلفات صنفي مراتب را براي بررسي از طريق تلفن 110 به پليس گزارش كنند.

انتهای پیام/

captcha