علیرضا سلیمی منتخب مردم محلات و دلیجان در مجلس یازدهم شد پیام دوم اسفند/ همبستگی برای مقابله با کرونا/ پخت و پز سیاسی با سس آمریکایی/ فرجام اشتباهات استراتژیک گل به خودی استوکس به پرسپولیس! / سایه کرونا روی سر لیگ برتر/ جنجال بر سر جای پارک آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی+ اسامی و گرایش کلیپ| گوشه ای از حضور مردم اراک در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تعجب رسانه های جهان از حضور بیش از ۴۰ درصدی مردم ایران در انتخابات تا این لحظه با وجود شایعاتی مثل کرونا حربه کرونای دوم بعد از شکست پروژه کرونای اول! + عکس گزارش تصویری| حضور پر شمار مردم اراک در انتخابات مجلس یازدهم مشارکت 40 درصدی مردم استان مرکزی در انتخابات تا ساعت 19 در چه شرایطی انتخابات به مرحله دوم کشیده می‌‍‌‌شود؟
شنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸
کد خبر: 67365
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۲
پس از حمله موشکی ایران اتفاق افتاد؛

موج وحشت آمریکایی‌ها در شبکه‌های اجتماعی

موجی از ترس و وحشت سربازان امریکایی و خانواده آنان را پس از سیلی محکم و پاسخ قاطع سپاه پاسداران با درهم کوبیدن پایگاه تروریست های امریکایی موسوم به «عین الاسد» فرا گرفته است.

به گزارش دیار آفتاب؛  موجی از ترس و وحشت سربازان امریکایی و خانواده آنان را پس از سیلی محکم و پاسخ قاطع سپاه پاسداران با درهم کوبیدن پایگاه تروریست های امریکایی موسوم به «عین الاسد» فرا گرفته است.

این افراد در شبکه اجتماعی توییتر و ذیل هشتگ #UsTroops با انزجار از رفتار دولت امریکا خواستار توقف جنگ افروزی و خشونت طلبی سردمداران امریکا هستند.

کاربران امریکایی با ابراز نگرانی از جان سربازان خود برای سربازانشان آرزوی سلامتی و دوری از جنگ میکنند.

بامداد امروز، سپاه پاسداران با هشدار به خانواده سربازان امریکایی به مردم آمریکا توصیه کرده بود که برای پیشگیری از خسارت های بیشتر، سربازان آمریکایی را از منطقه فراخوانده و اجازه ندهند با نفرت افزایی روز افزون رژیم ضد مردمی حاکم بر ایالات متحده، جان نظامیان آن کشور بیش از این به خطر افتد..

انتهای پیام/

captcha